هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
/خودنظارتی در مجلس در کلام رهبری/

محبی‌نیا:خودنظارتی در مجلس دور ازطرح‌های کلیشه‌ای باشد/تشدید نظارت‌ها در وظایف نمایندگان خلل وارد نکند

سرویس سیاسی
نماینده مردم میاندوآب و شاهین دژ و تکاب در مجلس گفت: خودنظارتی در مجلس مقوله ای است که باید با تکیه بر وجوه مسئولیت آفرین و تعهد زای نمایندگان ارتباط داشته باشد.
سه‌شنبه 18 خرداد 1395 ساعت 10:23
محبی‌نیا:خودنظارتی در مجلس دور ازطرح‌های کلیشه‌ای باشد/تشدید نظارت‌ها در وظایف نمایندگان خلل وارد نکند نماینده مردم میاندوآب و شاهین دژ و تکاب در مجلس گفت: خودنظارتی در مجلس مقوله ای است که باید با تکیه بر وجوه مسئولیت آفرین و تعهد زای نمایندگان ارتباط داشته باشد. http://cdn.icana.ir/d/019/55407.jpg محبی‌نیا:خودنظارتی,در,مجلس,دور,ازطرح‌های,کلیشه‌ای,باشد/تشدید,نظارت‌ها,در,وظایف,نمایندگان,خلل,وارد,نکند Icana

جهانبخش محبی نیا در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تأکیدات رهبر معظم انقلاب بر تقویت مقوله خودنظارتی در مجلس شورای اسلامی، گفت: به طور حتم مسئله خودنظارتی یکی از مسائل و موضوعات مهم قوه مقننه است و مکانیزم این حوزه باید از درون مجلس شکل گیرد.

نماینده مردم میاندوآب و شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی، افزود: قطعا راه کارهایی که برای مبحث مهمی مانند خودنظارتی در مجلس ارائه می شود، باید از طرح های کلیشه ای و فرسوده برخی سازمان ها و سیستم ها متفاوت باشد.

محبی نیا ادامه داد: نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس مقوله ای است که باید با یک ادبیات جدید و نگاه نوع و همچنین با تکیه بر وجوه مسئولیت آفرین و تعهد زای نمایندگان ارتباط و مناسبت داشته باشد و طبیعی است که هر چه مراقبت های این گونه بیشتر شود، به همان میزان مسئله مصونیت از لغزش ها و خطا ایجاد می شود.

وی با اشاره به قانون کنونی نظارت بر رفتار نمایندگان در مجلس، تصریح کرد: به طور حتم با تعامل میان نمایندگان مجلس و هیأت رئیسه باید یک بازنگری در این قانون صورت گیرد، تا مسئله حفاظت نمایندگان از آسیب های احتمالی بیشتر شود، البته نباید در این حوزه به وظایف نمایندگان خللی وارد شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000