خبرگزاری خانه ملت

اربعین حسینی
1395/03/18 11:46:45
سرویس صحن
یوسف‌نژاد:

مسئولیت‌های صنعتی به انجمن‌های شناسنامه‌دار و اتاق بازرگانی واگذار شود

نماینده مردم ساری در مجلس دهم راهکار توسعه صنعتی کشور را واگذاری مسئولیت‌های صنعتی به انجمن‌های شناسنامه‌دار و اتاق‌های بازرگانی، تعاون و اصناف دانست.
مسئولیت‌های صنعتی به انجمن‌های شناسنامه‌دار و اتاق بازرگانی واگذار شود نماینده مردم ساری در مجلس دهم راهکار توسعه صنعتی کشور را واگذاری مسئولیت‌های صنعتی به انجمن‌های شناسنامه‌دار و اتاق‌های بازرگانی، تعاون و اصناف دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/54130.jpg مسئولیت‌های,صنعتی,به,انجمن‌های,شناسنامه‌دار,و,اتاق,بازرگانی,واگذار,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی‌اصغر یوسف‌نژاد در نشست علنی امروز (سه‌شنبه، 18 خرداد) مجلس شورای اسلامی، پس از گزارش وزیر صنعت، معدن و تجارت در صحن علنی، ضمن انتقاد از نبود استراتژی صنعتی در کشور گفت: توسعه نامتوازن استان‌ها، بی‌توجهی به بخش معادن نیمه‌کاره و نیمه کاره بودن پروژه‌ها و عدم اولویت‌بندی آن‌ها نیاز به سرمایه در گردش دارد.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر اینکه از شروع پروژه‌های جدید باید خودداری شود، گفت: واگذاری مسئولیت‌ها به انجمن‌های شناسنامه‌دار مانند نظام مهندسی و اتاق‌های بازرگانی، تعاون و اصناف می تواند بخشی از مشکلات حوزه صنعت را مرتفع سازد.

وی افزود: هدف مجلس، همکاری و رسیدن به راهکار است. در حقیقت صرف طرح عنوان مشکلات کارساز نیست، بنابراین با استفاده از ظرفیت مجلس و تشکیل کارگروهی برای تعیین اولویت‌ها در مجلس ضروری است.

نماینده مردم ساری در مجلس دهم تصریح کرد: همکاری بین کمیسیون‌های تخصصی با هدایت هیات رئیسه مجلس و کمک دستگاه‌های اجرایی مرتبط با مسئولیت وزیر صنعت، معدن و تجارت می‌تواند موثر واقع شود در حقیقت مجلس نقطه قوت و مسیر رونق بخشیدن به فعالیت‌های تولیدکنندگان خواهد بود./

پایان پیام     

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet