هدر اصلی
1395/03/18 12:02:32
سرویس صحن
در صحن علنی مطرح شد:

محبی نیا: با وجود آقای پزشکیان در جلسه، ریاست نائب دوم دارای ایراد است/ مطهری: مچ‌گیری نکنید

علی مطهری در پاسخ به تذکر یک نماینده مبنی بر اینکه زمانی که نایب رئیس اول در صحن حضور دارد، جلوس نایب رئیس دوم بر صندلی ریاست دارای ایراد است، به مزاح گفت: مچ‌گیری نکنید.
محبی نیا: با وجود آقای پزشکیان در جلسه، ریاست نائب دوم دارای ایراد است/ مطهری: مچ‌گیری نکنید علی مطهری در پاسخ به تذکر یک نماینده مبنی بر اینکه زمانی که نایب رئیس اول در صحن حضور دارد، جلوس نایب رئیس دوم بر صندلی ریاست دارای ایراد است، به مزاح گفت: مچ‌گیری نکنید. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100421352332.jpg محبی,نیا:,با,وجود,آقای,پزشکیان,در,جلسه،,ریاست,نائب,دوم,دارای,ایراد,است/,مطهری:,مچ‌گیری,نکنید Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، جهانبخش محبی نیا در نشست علنی امروز (سه‌شنبه، 18 خرداد) مجلس شورای اسلامی درتذکر آیین نامه ای با استناد به ماده 19 آن گفت: برخی از دوستان امروز تذکری دادند که اینطور برداشت می شد که بنده در حال مچ‌گیری هستم در حالی که من اصلا چنین قصدی را در بین صحبت های خود ندارم و دنبال وظایف نمایندگی خویش هستم لذا هیچ مچ‌گیری و مزاحمتی برای نمایندگان ندارم و حتی آن را گناه می دانم.

نماینده میاندوآب و شاهین دژ در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ماده 19 آیین نامه داخلی مجلس عنوان کرده که نواب رئیس به ترتیب آراء به عنوان نایب رئیس اول و نایب رئیس دوم انتخاب می شوند که در غیاب رئیس مجلس به ترتیب وظایف اختیارات وی را به عهده خواهند داشت که تفسیر من آن است رئیس مجلس نیز به ترتیب می تواند وظایف ریاست جلسه را به نواب رئیس واگذار کند.

وی تأکید کرد: با وجود حضور آقای پزشکیان به عنوان نایب رئیس اول در جلسه امروز، جلوس شما به عنوان نایب رئیس دوم تحت ریاست مجلس دارای ایراد است.

علی مطهری نایب رئیس مجلس در پاسخ به این تذکر افزود: به نظر می رسد زمانی که رئیس مجلس در جلسه حضور داشتند آقای پزشکیان در صحن حاضر نبودند و به همین جهت دکتر لاریجانی این تصمیم را گرفتند که من ریاست جلسه را به عهده بگیرم.

وی بیان کرد: این موضوع ربطی به اداره جلسه ندارد؛ شما هم خیلی مچ‌گیری نکنید./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet