هدر اصلی
1395/03/18 12:39:25
سرویس صحن
مطهری در پاسخ به تذکر پورابراهیمی:

شش کمیسیون متقاضی اضافی دارد/ تشکیل کمیسیون‌ها تا فردا تعیین تکلیف می‌شود

مطهری در صحن علنی در خصوص تشکیل کمیسیون‌ها توضیح داد: تشکیل کمیسیون‌ها طبق روال خود پیگیری می‌شود.
شش کمیسیون متقاضی اضافی دارد/ تشکیل کمیسیون‌ها تا فردا تعیین تکلیف می‌شود مطهری در صحن علنی در خصوص تشکیل کمیسیون‌ها توضیح داد: تشکیل کمیسیون‌ها طبق روال خود پیگیری می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/42899.jpg شش,کمیسیون,متقاضی,اضافی,دارد/,تشکیل,کمیسیون‌ها,تا,فردا,تعیین,تکلیف,می‌شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا پورابراهیمی داورانی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه، 18 خرداد) مجلس شورای اسلامی به استناد ماده 40 آئین‌نامه‌ داخلی مجلس گفت: آقای وکیلی به عنوان عضو هیات رئیسه مجلس، باید براساس لیست اسامی تذکردهندگان را قرائت کند و در این رابطه باید چارچوب آئین‌نامه رعایت شود.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از تذکر خود افزود: اینکه مجلس به مباحث جاری کشور بپردازد و از وزرا برای ارائه گزارش دعوت کند کار خوبی است اما باید در حال حاضر موضوع تشکیل کمیسیون‌ها و عضویت نمایندگان به سرانجام برسد.

پورابراهیمی داورانی افزود: از رئیس و نواب رئیس مجلس درخواست دارم به وضعیت تسریع در تشکیل کمیسیون‌های تخصصی در مجلس توجه کنند.

به گزارش خانه ملت، علی مطهری رئیس جلسه صحن علنی در پاسخ به تذکر پورابراهیمی داورانی گفت: تشکیل کمیسیون‌ها طبق روال خود پیگیری می‌شود و ابتدا باید گزارش اولیه شعب ارائه شود و سپس دوباره شعب تشکیل جلسه می‌دهند که البته در روز گذشته گزارش نهایی شعب آماده شده است.

مطهری  ادامه داد: در حال حاضر 6 کمیسیون با متقاضی اضافی همراه بودند که مقرر شده نواب رئیس هر کدام با 3 کمیسیون در خصوص رفع مشکل جلسه تشکیل دهند و در صورت عدم رفع مشکل فردا بحث پیگیری خواهد شد تا موضوع تعیین تکلیف شود./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet