هدر اصلی
1395/03/18 12:52:34
سرویس صحن
نقوی حسینی مطرح کرد:

بهره‌برداری غیرمجاز، کاهش نزولات آسمانی و بهره‌وری؛ از مشکلات بخش کشاورزی

نماینده مردم پیشوا و ورامین در مجلس دهم با بیان اینکه کشاورزی و دامپروری بنیاد اقتصاد مقاومتی است، بهره‌برداری غیرمجاز، کاهش نزولات آسمانی و بهره‌وری را از مشکلات بخش کشاورزی توصیف کرد.
بهره‌برداری غیرمجاز، کاهش نزولات آسمانی و بهره‌وری؛ از مشکلات بخش کشاورزی نماینده مردم پیشوا و ورامین در مجلس دهم با بیان اینکه کشاورزی و دامپروری بنیاد اقتصاد مقاومتی است، بهره‌برداری غیرمجاز، کاهش نزولات آسمانی و بهره‌وری را از مشکلات بخش کشاورزی توصیف کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/124328.jpg بهره‌برداری,غیرمجاز،,کاهش,نزولات,آسمانی,و,بهره‌وری؛,از,مشکلات,بخش,کشاورزی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدحسین نقوی حسینی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه، 18 خرداد) مجلس شورای اسلامی، پس از ارائه گزارش وزیر نیرو در صحن علنی، گفت: به تعبیر وزیر نیرو آب و برق، زیرساخت زیرساخت های کشور محسوب می شود در حقیقت بحران آب از مسائل اساسی در شرایط فعلی کشور است.

نماینده مردم پیشوا و ورامین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بنیاد اقتصاد مقاومتی در کشور، کشاورزی و دامپروری است لذا برنامه ریزی برای اقتصاد مقاومتی با مانور صنعتی بی فایده است؛ از این جهت آب که اساس کشاورزی است نیز باید به درستی مدیریت شود.

وی افزود: آب های زیادی در اطراف کشور و شهرهای مختلف وجود دارد که امکان انتقال آنها نیز است از این رو کشاورزان نباید برای دستیابی به آن دچار مصیبت شوند.

نقوی حسینی بهره برداری های غیرمجاز، کاهش نزولات آسمانی و بهره وری را از مشکلات بخش کشاورزی دانست و گفت: استفاده از فاضلاب در این بخش بسیار کم است اما وزارت نیرو باید گزارشی در این خصوص به مجلس ارائه کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم ضمن بیان اینکه در اغلب کشورها هدررفت آب وجود ندارد گفت: درمجلس در زمان بودجه ریزی باید به اعتبارات وزارت نیرو توجه کنند تا این وزارتخانه با برنامه ریزی درست بتواند میزان بهره وری را افزایش دهد.

نماینده مردم پیشوا و ورامین در مجلس یادآور شد: وزارت نیرو باید گزارشی در حوزه بهره وری برق و آب نیز و برنامه این وزارتخانه در برنامه ششم توسعه به مجلس ارائه کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet