خبرگزاری خانه ملت

اربعین حسینی
1395/03/18 15:05:47
سرویس اقتصادی
کاتب:

منحنی بیکاری باید معکوس شود/ بودجه عمرانی صرف امور تولیدی با هدف کاهش آمار بیکاری شود

عضو هیات رئیسه مجلس، با تاکید بر ضرورت کاهش آمار بیکاری در کشور، گفت: اگر بودجه عمرانی صرف امور تولیدی با هدف کاهش آمار بیکاری شود خللی در کشور رخ نخواهد داد.
منحنی بیکاری باید معکوس شود/ بودجه عمرانی صرف امور تولیدی با هدف کاهش آمار بیکاری شود عضو هیات رئیسه مجلس، با تاکید بر ضرورت کاهش آمار بیکاری در کشور، گفت: اگر بودجه عمرانی صرف امور تولیدی با هدف کاهش آمار بیکاری شود خللی در کشور رخ نخواهد داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201601103515086963.jpg منحنی,بیکاری,باید,معکوس,شود/,بودجه,عمرانی,صرف,امور,تولیدی,با,هدف,کاهش,آمار,بیکاری,شود Icana

غلامرضا کاتب در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر ضرورت مبارزه قاطع با مفاسد اقتصادی، گفت: برخورد قاطع با مفاسد اقتصادی می تواند مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی را هموار کند.

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه معضلاتی چون بیکاری و رکود دغدغه بسیاری از مسئولان کشور است، افزود: تا زمانی که ما نتوانیم برنامه جامعی برای از میان برداشتن چالش های پیش روی کشور داشته باشیم نمی توانیم به آینده امیدوار باشیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با تاکید بر اینکه متمرکز شدن نگاه های حمایتی به سمت و سوی تولید ملی ثمرات مثبتی برای کشور به همراه دارد، تصریح کرد: زمانی که تولید ما حمایت شود رشد اشغال و کاهش معضلات اجتماعی را شاهد خواهیم بود.

 

تمامی وزارت خانه ها و دستگاه های مسئول باید زمینه رشد اقتصادی را فراهم کنند

کاتب با بیان اینکه تمامی وزارت خانه ها و دستگاه های مسئول در کشور باید زمینه رشد اقتصادی را با عملکرد مثبت خود فراهم کنند، گفت: ما باید بدانیم تنها راه برای رشد اقتصادی کشور توجه به منویات رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی است.

وی با اشاره به دغدغه مقام معظم رهبری در خصوص رشد آمار بیکاری در کشور، افزود: اگر بودجه عمرانی صرف امور تولیدی با هدف کاهش آمار بیکاری شود خللی در کشور رخ نخواهد داد.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: تزریق بودجه پروژه های عمرانی در برهه کنونی به حوزه تولید می تواند رشد کشور را موجب شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet