هدر اصلی
1395/03/18 15:04:48
سرویس سیاسی
رنجبرزاده مطرح کرد:

اتهام زنی مقامات بحرینی علیه ایران; بازی رژیم آل خلیفه در زمین آمریکا و صهیونیست‌ها

عضو هیأت رئیسه مجلس، گفت: مقامات آل خلیفه با فرافکنی و اتهام زنی به دنبال فرار رو به جلو و انحراف افکار عمومی هستند، اما به طور حتم این مسائل مانع بیداری و اعتراضات ملت بحرین نمی شود.
اتهام زنی مقامات بحرینی علیه ایران; بازی رژیم آل خلیفه در زمین آمریکا و صهیونیست‌ها عضو هیأت رئیسه مجلس، گفت: مقامات آل خلیفه با فرافکنی و اتهام زنی به دنبال فرار رو به جلو و انحراف افکار عمومی هستند، اما به طور حتم این مسائل مانع بیداری و اعتراضات ملت بحرین نمی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201605106499265199.jpg اتهام,زنی,مقامات,بحرینی,علیه,ایران;,بازی,رژیم,آل,خلیفه,در,زمین,آمریکا,و,صهیونیست‌ها Icana

اکبر رنجبرزاده در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به ادعای مقامات بحرینی درباره جاسوسی 8 زندانی فراری در این کشور برای ایران، گفت: دولت آل خلیفه متأسفانه از هر بهانه ای برای اتهام زنی به جمهوری اسلامی کوتاهی نمی کند و در چند سال اخیر شاهد این دست اظهارات و اقدامات بی پایه و اساس از سوی آن ها هستیم.

نماینده مردم اسد آباد در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: مقامات بحرینی وارد بازی خطرناکی شدند که قطعا در گام نخست خودشان از این اقدامات آسیب می بینند، از طرف دیگر مقامات آل خلیفه با فرافکنی و اتهام زنی به دنبال فرار رو به جلو و انحراف افکار عمومی هستند، اما به طور حتم این مسائل مانع بیداری و اعتراضات ملت بحرین نمی شود.

وی با اعلام اینکه مقامات بحرینی در چند سال اخیر همواره در زمین آمریکا و رژیم صهیونیستی بازی کرده اند، افزود: این مسئله قطعا در آینده به ضرر آن ها تمام خواهد شد و پیشنهاد می کنیم که دست از این رفتارهای ضدایرانی بردارند.

رنجبرزاده ادامه داد: جمهوری اسلامی در شرایط کنونی در جایگاه برجسته ای در سطح منطقه قرار دارد و قطعا اقدامات پوچ و بی اساس مقامات بحرینی هیچ تأثیری برای کشور ما ندارد و تنها موجب رو سیاهی آن ها میشود.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با اشاره به اعتراضات مردم بحرین نسبت به سیاست های دولت آل خلیفه، گفت: مردم این کشور خواهان تحقق دموکراسی در آن هستند و تا تحقق آن دست از اعتراضات بر نمی دارند و امیدوارم دولت بحرین به خواسته مردم تن دهد.

بحرین اعلام کرد گارد ساحلی این کشور 8 بحرینی را بازداشت کرده که به ادعای گارد، در حال فرار به ایران بوده‌اند، این افراد به دلیل انجام آنچه اقدامات تروریستی نامیده شده، به حبس ابد و زندان محکوم بوده‌اند و قصد داشته‌اند با یک کشتی خود را به ایران برسانند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet