ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1395/03/18 15:18:10
سرویس سیاسی
رضایی:

آمریکا و اروپا در زمین مشترک یعنی اسرائیل بازی می کنند/ ایران هرگز تحت فشار غرب دست از دشمنی با رژیم صهیونیستی بر نمی دارد

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ایران هرگز رسمیت رژیم کودک کش صهیونیست را نمی پذیرد و غزب بداند جمهوری اسلامی برای نابودی اسرائیل تلاش خواهد کرد.
آمریکا و اروپا در زمین مشترک یعنی اسرائیل بازی می کنند/ ایران هرگز تحت فشار غرب دست از دشمنی با رژیم صهیونیستی بر نمی دارد نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ایران هرگز رسمیت رژیم کودک کش صهیونیست را نمی پذیرد و غزب بداند جمهوری اسلامی برای نابودی اسرائیل تلاش خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/126948.jpg آمریکا,و,اروپا,در,زمین,مشترک,یعنی,اسرائیل,بازی,می,کنند/,ایران,هرگز,تحت,فشار,غرب,دست,از,دشمنی,با,رژیم,صهیونیستی,بر,نمی,دارد Icana

محمد ابراهیم رضایی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در واکنش به صحبت اخیر موگرینی در این باره که ایران مواضع خود را در مقابل اسرائیل مشخص کند، گفت: ایران همواره اسرائیل را به عنوان قده سرطانی و دولت نامشروع می شناسد که باید از بین برود.

این نماینده مجلس دهم شورای اسلامی با بیان اینکه رژیم صهیونستی به زودی نابود خواهد شد، ادامه داد: نشانه های اضمحلال و نابودی آنها عیان است و هیچ کس نمی تواند این رژیم را نجات دهد.

وی در ادامه به دلایل طرح این موضوع از سوی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا مطرح کرد و گفت: یک سناریو هماهنگ بین  اروپا و آمریکایی ها شکل گرفته است. از طرف دیگر آنها زبان تهدید را در تمام نظامشان از کنگره تا دولت اتخاذ کرده اند و از سوی دیگر با عقد قرار داده های اقتصادی چراغ سبز به ایران نشان می دهند تا نظام جمهوری اسلامی را تحت فشار سیاسی قرار دهند.

رضایی عنوان کرد: کشورهای غربی به ایران فشار می آورند تا تحت تاثیر بازار اقتصادی قرار گیرد تا از شعار همیشگی خود برای نابودی اسرائیل دست بردارد. آمریکایی ها و اروپایی ها در حمایت صهیونیست نقطه مشترک دارند و در یک زمین بازی می کنند.

این نماینده با بیان اینکه موضع ایران در مقابل اسرائیل مشخص و روشن است، اظهار داشت: ایران مسیر خود ادامه خواهد داد و نه تنها اسرائیل هرگز از سوی ایران به رسمیت شناخته نخواهد شد که آروز جمهوری اسلامی نابودی این رژیم است.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ایران برای نابودی رژیم کودک کش و اشغال گر سرزمین و خانه مردم مظلوم فلسطین تلاش خواهد کرد و غرب بداند نمی تواند با تحت فشار قرار دادن نظام جمهوری اسلامی، ایران را از مسیر خود در راه نابودی اسرائیل منحرف کند.

به گزارش خانه ملت، فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در نشستی با حضور حامیان رژیم صهیونیستی در واشنگتن به موضوع «تهدید اسرائیل توسط ایران» اشاره و تاکید کرد که تهران باید آنچه که او «رفتار مسئولانه» خواند، در پیش بگیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet