خبرگزاری خانه ملت

آغاز هفته وحدت
1395/03/18 16:03:12
سرویس سیاسی
فولادگر:

مردم ایران با هر سلیقه سیاسی رژیم صهیونیستی را جعلی می دانند/ موگرینی نمی تواند برای ملت ها تعیین تکلیف کند

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: موگرینی در حدی نیست که به مردم ایران بگوید چه راه و روشی را در مقابل اسرائیل اتخاذ کند، ملت ما با هر نگاه سیاسی این رژیم را جعلی می داند.
مردم ایران با هر سلیقه سیاسی رژیم صهیونیستی را جعلی می دانند/ موگرینی نمی تواند برای ملت ها تعیین تکلیف کند نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: موگرینی در حدی نیست که به مردم ایران بگوید چه راه و روشی را در مقابل اسرائیل اتخاذ کند، ملت ما با هر نگاه سیاسی این رژیم را جعلی می داند. https://cdn.icana.ir/d/019/42736.jpg مردم,ایران,با,هر,سلیقه,سیاسی,رژیم,صهیونیستی,را,جعلی,می,دانند/,موگرینی,نمی,تواند,برای,ملت,ها,تعیین,تکلیف,کند Icana

حمیدرضا فولادگر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در واکنش به صحبت اخیر فدریکا موگرینی در خصوص موضع گیری ایران در مقابل اسرائیل اظهار داشت: اینکه موگرینی عنوان می کند ایران تصمیم بگیرد که آیا همچنان می خواهد اسرائیل را تهدید کند یا خیر، برای ما جای تعجب داشت چرا که آنها روز اولشان نیست که با جمهوری اسلامی برخورد دارند.

وی با بیان اینکه ایران از ابتدا موضع خود را در مقابل رژیم صهیونیستی مشخص بوده ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران همواره این رژیم را غاصب می داند و هیچگاه اسرائیل را به رسمیت نشناختیم. در سال های گذشته طی مذاکرات مختلفی که بین ایران با غرب به خصوص مذاکرات هسته ای، هیچگاه اجازه ندادیم مسیر مذاکرات به سمت مسائل منطقه کشیده شود و یا موضوعات مذاکرات را به مسائل منطقه و اسرائیل گره بزنند.

این نماینده تاکید کرد: مردم ایران راه و مسیر خود را در مقابل رژیم صهونیستی انتخاب کرده و مردم با هر  سلیقه و نگاه سیاسی روی این موضوع اتفاق نظر دارند که رژیم صهیونیستی جعلی است.

فولادگر اظهار داشت: ما نه تنها اسرائیل را قبول نداریم بلکه معتقدیم این رژیم عامل بی ثباتی منطقه است و برای آرامش منطقه باید اسرائیل جمع شود و مردم فلسطین در یم رفراندم سالم سرنوشت خود را تعیین کنند.

نماینده مردم اصفهان با بیان اینکه ژیم غاصب اسرائیل عامل جنگف تفرقه بین کشورهای اسلامی است ادامه داد: این رژیم تلاش دارد که با توسعه تروریسم و وحشت در منطقه کار خود را از پیش ببرد بر همین اساس مردم هرگز اسرائیل را قبول ندارد.

وی با تاکید مجدد بر اینکه مردم باید راه خود را در مقابل اسرائیل انتخاب کنند خطاب به موگرینی گفت: ضمن احترامی که برای موگرینی قائل هستیم چرا که نقش مثبتی در مذاکرات هسته ای داشت اما او را در این حد نمی دانیم تا برای مردم تعیین تکلیف کند، ملت ایران پیش از این راه خود را در مقابل رژیم غاصب اسرائیل انتخاب کرده است و هیچ فشاری مردم را پشیمان نخواهد کرد.

به گزارش خانه ملت، فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در نشستی با حضور حامیان رژیم صهیونیستی در واشنگتن به موضوع «تهدید اسرائیل توسط ایران» اشاره و تاکید کرد که تهران باید آنچه که او «رفتار مسئولانه» خواند، در پیش بگیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet