اربعین حسینی
1395/03/18 16:06:41
سرویس دیگر رسانه‌ها_
وزیر کشور:

عوامل اجرایی تاثیری در انتخابات اهر و هریس نداشتند

وزیر کشور اعلام کرد: شواهد و قرائن نشان می دهد که عوامل اجرایی هیچ مداخله و تاثیری در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه اهر و هریس نداشته اند.
عوامل اجرایی تاثیری در انتخابات اهر و هریس نداشتند وزیر کشور اعلام کرد: شواهد و قرائن نشان می دهد که عوامل اجرایی هیچ مداخله و تاثیری در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه اهر و هریس نداشته اند. https://cdn.icana.ir/d/019/98899.jpg عوامل,اجرایی,تاثیری,در,انتخابات,اهر,و,هریس,نداشتند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ عبدالرضا رحمانی فضلی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: تاکنون هیچ مدرک و مستندی در این باره به وزارت کشور ارائه نشده است.

وی افزود: اگر ادعا می شود مداخله ای صورت گرفته است، به عنوان وزیر کشور آماده رسیدگی و برخورد هستم، اما مسئولان اجرایی را مبرا از هر گونه اتهام می دانم و مطمئنم هیچ گونه دخالتی در روند انتخابات نداشته اند.

وی همچنین با اشاره به تجلیل از فرمانداران اهر و هریس در سفر به تبریز گفت: در این سفر از همه دست اندرکاران انتخابات در آذربایجان شرقی تجلیل شد.

وزیر کشور همچنین در پاسخ به سوالی درباره محدودیت اختیارات فرمانداران و مسئولان نهادهای دولتی در اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: توقع و انتظار از استاندار آذربایجان شرقی این است که از اختیارات خود به نحو احسن استفاده یا تفویض کند.

وی افزود: در قرارگاه اقتصاد مقاومتی تفویض اختیار استانداران تصویب شده و هرجا احساس کنیم، تفویض اختیارات لازم است، وارد عمل می شویم.

هفته گذشته سخنگوی هیات مرکزی انتخابات از ابطال انتخابات اهر و هریس به علت تخلفات و دخالت های غیرقانونی در این حوزه انتخابیه خبر داد.

حوزه انتخابیه اهر و هریس با بیش از 200 هزار نفر جمعیت در 100 کیلومتری شمال شرق تبریز دارای یک کرسی در مجلس شورای اسلامی است.

وزیر کشور برای پیگیری فعالیت های مربوط به قرارگاه اقتصاد مقاومتی آذربایجان شرقی عصر دیروز (دوشنبه) وارد تبریز شد و امروز نیز با فعالان اقتصادی و مدیران دستگاه های اجرایی این استان جلسه داشت.

به گزارش ایرنا؛ آذربایجان شرقی با سه میلیون و 800 هزار نفر جمعیت و ظرفیت های بی بدیل اقتصادی در سال جاری به عنوان یکی از سه استان الگوی کشور در زمنیه تحقق اقتصاد مقاومتی انتخاب شده است.

انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet