هدر اصلی
1395/03/19 09:50:19
سرویس سیاسی
بروجردی مطرح کرد:

موضوع 4 دیپلمات ربوده شده، پرونده همیشه مفتوح ایران/اسارت در زندان رژیم‌صهیونیستی،قوی‌ترین فرضیه

علاءالدین بروجردی گفت:قوی ترین فرض موجود اسارت چهار دیپلمات ایرانی در زندان های رژیم صهیونیستی است.
موضوع 4 دیپلمات ربوده شده، پرونده همیشه مفتوح ایران/اسارت در زندان رژیم‌صهیونیستی،قوی‌ترین فرضیه علاءالدین بروجردی گفت:قوی ترین فرض موجود اسارت چهار دیپلمات ایرانی در زندان های رژیم صهیونیستی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103368530719.jpg موضوع,4,دیپلمات,ربوده,شده،,پرونده,همیشه,مفتوح,ایران/اسارت,در,زندان,رژیم‌صهیونیستی،قوی‌ترین,فرضیه, Icana

علاء الدین بروجردی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به موضوعات مطرح شده درباره زنده بودن چهار دیپلمات ایرانی در زندان های رژیم صهیونیستی، گفت: قطعا مسئله دیپلمات های ربوده شده، پرونده همیشه مفتوح جمهوری اسلامی بوده و تاکنون از طریق سفارت کشورمان در لبنان، از همه روش برای دریافت اطلاعات جدید از سرنوشت این دیپلمات ها استفاده شده است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: آنچه که در پرونده دیپلمات های ربوده شده در لبنان مسلم بوده، این است که رژیم صهیونیستی عامل و مسئول این ربایش است و با توجه به اطلاعات جسته و گریخته، قوی ترین فرض این است که این چهار دیپلمات در زندان های این رژیم هستند.

وی افزود: اطلاعات واصله و دریافتی از وضعیت دیپلمات ها غالبا از زندانیان آزاده شده از زندان های رژیم صهیونیستی صورت گرفته، بنابر این در این حوزه راه ارتباط مستقیم وجود ندارد، اما قطعا از تمام روش برای کسب اطلاعات جدید استفاده خواهد شد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم، از ورود این کمیسیون در دوره جدید به پرونده دیپلمات های ربوده شده در لبنان خبر داد و گفت: قطعا این کمیسیون در نخستین نشست های خود در مجلس دهم، این مسئله را با جدیت پیگیری می کند.

این 4 دیپلمات ایرانی، در 14 تیرماه سال 61 در مسیر سفارت ایران در بیروت بودند که در یک پست بازرسی توسط یک گروه شبه نظامیان فالانژ، ربوده شده و بعدها طبق خبرهای رسمی و غیررسمی، تحویل رژیم صهیونیستی شده‌ بودند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet