ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1395/03/19 11:03:42
سرویس سیاسی
کریمی قدوسی با اشاره به درخواست 3نماینده کنگره برای سفر به ایران:

آمریکا با طراحی درخواست های دیدار و مذاکره با ایران به دنبال برنامه ریزی توطئه های جدید است

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس گفت: علت و ریشه طرح درخواست های دیدار مقامات آمریکا این است که در اطاق فکر نظام سلطه توطئه های جدیدی برای مبارزه با شکل انقلابی جمهوری اسلامی تحت عنوان دیدار و مذاکره طراحی شده است.
آمریکا با طراحی درخواست های دیدار و مذاکره با ایران به دنبال برنامه ریزی توطئه های جدید است نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس گفت: علت و ریشه طرح درخواست های دیدار مقامات آمریکا این است که در اطاق فکر نظام سلطه توطئه های جدیدی برای مبارزه با شکل انقلابی جمهوری اسلامی تحت عنوان دیدار و مذاکره طراحی شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/73975.jpg آمریکا,با,طراحی,درخواست,های,دیدار,و,مذاکره,با,ایران,به,دنبال,برنامه,ریزی,توطئه,های,جدید,است Icana

جواد کریمی قدوسی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تقبیح رویکرد واشنگتن نسبت به تهران ، گفت: استقلال و عزّت جمهوری اسلامی خط قرمزی امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری هرگز اجازه تخطی از آن را به کسی نداده اند. در سال های ابتدایی پیروزی انقلاب اسلامی رئیس جمهوری وقت آمریکا گفته بود که ملت ایران ایالات متحده را تحقیر کرده است. آمریکا و نظام سلطه باید بدانند که ملت ایران آنها را تا آخر تحقیر خواهند کرد.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئله پیش آمده در مورد گستاخی 3سناتور آمریکایی نشان دهنده عزم راسخ ملت ایران در تداوم آرمان های جمهوری اسلامی است. بزرگ آرمان انقلاب اسلامی مبارزه با ظلم و زمینه سازی برای اجرای عدالت است، نماد و کانون ظلم در جهان رژیم ایالات متحده است.

وی در ادامه گفت: تا این رژیم با این خصوصیت که 53 نفر سرمایه داران صاحب 57 درصد ثروت کل دنیا هستند ، نبض نظام آمریکا را در دست دارند؛مبارزه جمهوری اسلامی با نظام سلطه ادامه خواهد یافت.

این نماینده مجلس دهم گفت: بی اعتنایی تحقیرآمیز به درخواست 3 سناتور اقدامی در راستای حرکت انقلابی جمهوری اسلامی بوده است. باراک اوباما هم درخواست ملاقاتی با مقامات جمهوری اسلامی داشته است که با بی اعتنایی تهران مواجه شده است.

وی تصریح کرد: علت و ریشه طرح درخواست های دیدار این است که در اطاق فکر نظام سلطه توطئه های جدیدی برای مبارزه با شکل انقلابی جمهوری اسلامی تحت عنوان دیدار و مذاکره طراحی شده است. آنها تلاش می کنند که چهره زشت آمریکایی ها که آغشته به خون انسان های بی گناه است را بزک کنند.

کریمی قدوسی گفت: پیشنهادات ملاقاتی  که از سوی آمریکایی ها با عناوین مختلف مطرح می شود پازل جدیدی از جنگ ، خشونت و تحریم علیه ملت ایران است. آنها با ناکامی توطئه های پیشین خود برنامه های جدیدی را نظیر درخواست های دیدار طراحی می کنند.

وی در ادامه گفت: اگر هم ضرورتی وجود داشته باشد که در موضوع خاصی مذاکره صورت گیرد تصمیم گیرنده اطاق فکر جمهوری اسلامی زیر نظر شخص مقام معظم رهبری است که همه مسئولین باید تابع آن باشند. خطر امام آنچنان جدی است که اگر کوچک ترین غفلتی صورت بگیرد جهموری اسلامی لطمات جبران ناپذیری متحمل می شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم شورای اسلامی در انتها تاکید کرد: نقض عهد آشکار آمریکایی در تفاهم برجام نشان دهنده تخاصم ایالات متحده است. جمهوری اسلامی نمی تواند به تفاهم با آمریکا اعتمادی داشته باشد.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet