اربعین حسینی
1395/03/19 10:34:38
سرویس اقتصادی
حسن نژاد مطرح کرد:

تداوم بنگاه‌داری بانک ها مانع تحول در اشتغال زایی/اخذ سود بانکی بالای 20 درصد با کاهش نرخ تورم تناقض دارد

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس گفت: تا زمانی که بانک ها به دنبال اقداماتی مانند بنگاه داری و همچنین به اصطلاح خرید و فروش پول هستند، تحول قابل توجهی در بخش تولید و اشتغال زایی ایجاد نمی شود.
تداوم بنگاه‌داری بانک ها مانع تحول در اشتغال زایی/اخذ سود بانکی بالای 20 درصد با کاهش نرخ تورم تناقض دارد نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس گفت: تا زمانی که بانک ها به دنبال اقداماتی مانند بنگاه داری و همچنین به اصطلاح خرید و فروش پول هستند، تحول قابل توجهی در بخش تولید و اشتغال زایی ایجاد نمی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/101531.jpg تداوم,بنگاه‌داری,بانک,ها,مانع,تحول,در,اشتغال,زایی/اخذ,سود,بانکی,بالای,20,درصد,با,کاهش,نرخ,تورم,تناقض,دارد,, Icana

محمد حسن نژاد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تاکید بر لزوم فراهم آوردن شرایط اشتغالزایی در کشور گفت: بدیهی است با توجه به تاکید مقام معظم رهبری یکی از وظایف اصلی مسئولان در شرایط فعلی تمرکز برای ایجاد اشتغال پایدار است.  

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در حال حاضر جمعیت قابل توجهی از کشور متقاضی شغل هستند بنابراین باید در این راستا اقدامات عملی در حوزه اقتصاد انجام داد.  

این نماینده مردم در مجلس نهم گفت: بطور طبیعی رونق تولید در جهت ایجاد اشتغال است که البته برای تقویت تولید نیاز به سرمایه گذاری است.

ضرورت سوق دادن تسهیلات بانکی به بخش تولید

حسن نژاد افزود: بخشی از منابع سرمایه گذاری برای رونق تولید باید توسط بانک ها تامین شد.

وی ادامه داد: تا زمانی که بانک ها به دنبال بنگاه داری و ارائه وام ها در بخش بازرگانی و همچنین به اصطلاح خرید و فروش پول هستند تحول قابل توجهی، در بخش تولید و اشتغال زایی ایجاد نمی شود.

حسن نژاد افزود: در حالی از کاهش نرخ تورم صحبت می شود که بانک ها  همچنان با اخذ سود بانکی بالای 20 درصد به کار خود ادامه می دهند که این قابل قبول نیست.

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از کم توجهی به پرداخت خسارت به کشاورزان افزود: با تقویت بودجه بخش کشاورزی می توان در این بخش، اشتغال زایی مناسبی ایجاد کرد در هر صورت دولت باید موادر مذکور را پیگیری کند.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet