هفته دفاع مقدس
1395/03/19 12:38:20
سرویس سیاسی
/تغییر ایام تعطیلات پایان هفته از نگاه بهارستان‌نشینان/

سالک:تغییر ایام تعطیلات پایان هفته مورد اعتراض نمایندگان قرار می‌گیرد

نماینده مردم اصفهان در مجلس معتقد است دولت مسئول تبیین تعطیلات در کشور است اما نباید نسبت به تغییر تعطیلات پایان هفته صرف همخوانی و تقلید از کشورهای دیگر اقدام کند.
سالک:تغییر ایام تعطیلات پایان هفته مورد اعتراض نمایندگان قرار می‌گیرد نماینده مردم اصفهان در مجلس معتقد است دولت مسئول تبیین تعطیلات در کشور است اما نباید نسبت به تغییر تعطیلات پایان هفته صرف همخوانی و تقلید از کشورهای دیگر اقدام کند. https://cdn.icana.ir/d/019/109809.jpg سالک:تغییر,ایام,,تعطیلات,پایان,هفته,مورد,اعتراض,نمایندگان,قرار,می‌گیرد Icana

احمد سالک در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تأکید بر اینکه روند جمهوری اسلامی همواره بر مبنای تعطیلات پنجشنبه و جمعه بوده است، گفت: دلیلی وجود ندارد صرف تقلید و همخوانی با کشورهای دیگر این روزها را به جمعه و شنبه تغییر دهیم.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در ادامه بررسی تعطیلات در کشور را از مسئولیت های دولت دانست و گفت: اگر موضوع تعطیلی پنجشنبه و جمعه به جمعه و شنبه در هیأت دولت تصویب شود قطعا مورد اعتراض نمایندگان قرار می گیرد.

وی با انتقاد از میزان زیاد تعطیلات در کشور و ضرورت تلاش برای کاهش میزان آن خاطرنشان کرد: کاهش تعطیلات مسأله مهمی است چون هزینه زیادی به دولت وارد می کند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در پایان تصریح کرد: اینکه صرفا تعطیلاتی مبتنی بر ارزش های دینی وجود داشته باشد کافی است و مابقی این تعطیلی‌ها شوکی به مسائل اقتصادی وارد می کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet