هدر اصلی
1395/03/21 10:42:01
سرویس اقتصادی
پورابراهیمی:

دولت اراده ای برای آزادسازی سهام عدالت ندارد/ تصویب تشکیل صندوقETF در شورای عالی بورس

عضو کمیسیون اقتصادی در مجلس نهم، با بیان اینکه دولت اراده ای برای آزادسازی سهام عدالت ندارد، گفت: هر زمانی که دولت لایحه آزادسازی را به مجلس ارسال کند، بررسی های آن به سرعت آغاز شده تا سریعتر تعیین و تکلیف شود.
دولت اراده ای برای آزادسازی سهام عدالت ندارد/ تصویب تشکیل صندوقETF در شورای عالی بورس عضو کمیسیون اقتصادی در مجلس نهم، با بیان اینکه دولت اراده ای برای آزادسازی سهام عدالت ندارد، گفت: هر زمانی که دولت لایحه آزادسازی را به مجلس ارسال کند، بررسی های آن به سرعت آغاز شده تا سریعتر تعیین و تکلیف شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201605100416247958.jpg دولت,اراده,ای,برای,آزادسازی,سهام,عدالت,ندارد/,تصویب,تشکیل,صندوقETF,در,شورای,عالی,بورس, Icana

محمدرضا پور ابراهیمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اجرایی نشدن آزادسازی سهام عدالت گفت:متاسفانه به دلایل مخالفت های دولت کار تحقیق و تفحص از سهام عدالت در مجلس نهم نهایی نشد،اما از آنجا که سال 95 سال پایانی دولت یازدهم است، به احتمال زیاد دولت لایحه آزادسازی سهام عدالت را ارائه می دهد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در خصوص آزادسازی سهام عدالت در شورای عالی بورس کارهای کارشناسی صورت گرفته است، افزود:شورای عالی بورس برای آزادسازی تشکیل صندوق ای تی افE T F ) )را تصویب کرد، که به روش واگذاری از طریق این صندوق واگذاری ها انجام شود.

لایحه دولت برای آزادسازی سهام عدالت  آماده بوده، اما عزمی برای ارائه آن وجود ندارد

پورابراهیمی با اشاره به تشکیل کارگروهی جهت آزادسازی سهام عدالت ادامه داد:وزیر اقتصاد، رییس سازمان بورس و بنده به عنوان نماینده مجلس در این کارگروه حضور داشتیم که با کار کارشناسی شش ماهه هم اکنون لایحه دولت برای آزادسازی آماده است، اما عزمی برای ارائه آن وجود ندارد.

عضو کمیسیون اقتصادی در مجلس نهم، با بیان اینکه مجلس از لایحه آزادسازی سهام عدالت استقبال می کند، تصریح کرد:متاسفانه اراده ای برای آزادسازی در دولت دیده نمی شود، هر زمانی که دولت این لایحه را به مجلس ارسال کند، بررسی های آن به سرعت آغاز شده تا سریعتر تعیین و تکلیف شود./

پایان پیام   

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet