اربعین حسینی
1395/03/19 10:50:58
سرویس سیاسی
/تغییر ایام تعطیلات پایان هفته از نگاه بهارستان‌نشینان/

یوسفیان ملا:ناهماهنگی تعطیلات پایان هفته کشورمان با دنیا به سیستم تجارت ایران ضربه زده است

نماینده مردم آمل در مجلس معتقد است تغییرات تعطیلات پایان هفته نیازمند قانونی شدن در مجلس است.
یوسفیان ملا:ناهماهنگی تعطیلات پایان هفته کشورمان با دنیا به سیستم تجارت ایران ضربه زده است نماینده مردم آمل در مجلس معتقد است تغییرات تعطیلات پایان هفته نیازمند قانونی شدن در مجلس است. https://cdn.icana.ir/d/019/42726.jpg یوسفیان,ملا:ناهماهنگی,تعطیلات,پایان,هفته,کشورمان,با,دنیا,به,سیستم,تجارت,ایران,ضربه,زده,است Icana

عزت الله یوسفیان ملا در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با استقبال از تغییر در تعطیلات پایان هفته کشورمان و تعطیلی جمعه و شنبه به جای پنجشنبه و جمعه گفت: مدت هاست کشور ما به علت عدم همخوانی تعطیلات آن با سایر کشورها در امور اقتصادی بین المللی متضرر شده است لذا این فکر همواره بود که چگونه جلوی این خسارات وارده گرفته شود.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: در بسیاری از مبادلات خارجی مجبوریم به علت ناهماهنگی تعطیلات چند روزه سودهای کلانی بدهیم یا در برخی مواقع جریمه شویم.

وی افزود: در کشور ما پنجشنبه و جمعه امور اقتصادی تعطیل است و در کشورهای دیگر شنبه و بعضا یکشنبه نیز تعطیل است از این رو خودبه خود کشور ما چهار روز در هفته از امورات اقتصادی بین الملل باز می ماند که این نقطه ضعف است.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: مسأله تغییرات تعطیلات پایان هفته بسیار خوب است که البته باید به صورت لایحه به مجلس بیاید تا تبدیل به قانون شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet