ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1395/03/19 11:13:57
سرویس اقتصادی
پورابراهیمی:

گزارش تفحص از صنعت بیمه و ستادسوخت آماده قرائت است/اخذ مجوز از رئیس مجلس،لازمه قرائت گزارش

نماینده مردم کرمان در مجلس گفت:گزارش تفحص از صنعت بیمه و ستادسوخت آماده قرائت است.
گزارش تفحص از صنعت بیمه و ستادسوخت آماده قرائت است/اخذ مجوز از رئیس مجلس،لازمه قرائت گزارش نماینده مردم کرمان در مجلس گفت:گزارش تفحص از صنعت بیمه و ستادسوخت آماده قرائت است. https://cdn.icana.ir/d/019/201602104767701895.jpg گزارش,تفحص,از,صنعت,بیمه,و,ستادسوخت,آماده,قرائت,است/اخذ,مجوز,از,رئیس,مجلس،لازمه,قرائت,گزارش, Icana

محمدرضا پورابراهیمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به سرنوشت تحقیق و تفحص از صنعت بیمه و همچنین ستاد سوخت در مجلس دهم، گفت: گزارش این دو تحقیق و تفحص با تلاش بی وقفه مجلس نهم آماده است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه طبق آیین نامه داخلی مجلس امکان قرائت و تصویب تحقیق و تفحص انجام شده در مجلس نهم در این مجلس وجود ندارد، افزود: تنها موارد اعاده شده از سوی شورای نگهبان در مجلس بعد قابل رسیدگی است.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تاکید بر اینکه گزارش تحقیق و تفحص از ستاد سوخت و همچنین صنعت بیمه آماده چاپ است، تصریح کرد: باید همزمان با تشکیل کمیسیون ها و موافقت نمایندگان در خصوص این تفحص ها تصمیم گیری کرد.

وی ادامه داد: در صورت موافقت نمایندگان با یان دو تحقیق و تفحص گزارش تحلیلی در خصوص صنعت بیمه و ستاد سوخت به عنوان اظهارنظر کمیسیون که نتیجه زحمات مجلس قبل است چاپ خواهد شد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: رسانه ای شدن گزارش تفحص از صنعت بیمه و ستاد سوخا تنها با اجازه رئیس مجلس صورت خواهد گرفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet