هدر اصلی
1395/03/21 09:56:21
سرویس اقتصادی
چیت چیان در گفت وگو با خانه ملت خبر داد؛

سال 95 بدون جیره بندی آب سپری می‌شود/صنعت برق در مسیر اقتصاد مقاومتی حرکت می کند

وزیر نیرو با بیان اینکه در سال جاری جیره‌بندی آب نخواهیم داشت، گفت: با تدابیر اندیشیده شده در فصل تابستان خاموشی و قطع برق نیز نخواهیم داشت.
سال 95 بدون جیره بندی آب سپری می‌شود/صنعت برق در مسیر اقتصاد مقاومتی حرکت می کند وزیر نیرو با بیان اینکه در سال جاری جیره‌بندی آب نخواهیم داشت، گفت: با تدابیر اندیشیده شده در فصل تابستان خاموشی و قطع برق نیز نخواهیم داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/54208.jpg سال,95,بدون,جیره,بندی,آب,سپری,می‌شود/صنعت,برق,در,مسیر,اقتصاد,مقاومتی,حرکت,می,کند Icana

حمید چیت چیان در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به بارش های فراوان در ماه های اخیر و همچنین همکاری مردم در مصرف بهینه آب، گفت: در سال جاری جیره‌بندی آب نخواهیم داشت.

وزیر نیرو با بیان اینکه مردم نباید نگران قطعی آب باشند، تصریح کرد: ادامه مصرف بهینه آب از سوی مردم وزارت نیرو را در خدمت رسانی به کشور کمک می کند.

خاموشی در فصل تابستان نداریم

وی با اشاره به قرار گرفتن در فصل گرم سال، گفت: با وجود افزایش میزان استفاده از وسایل سرمایشی در این فصل و استفاده بیشتر از برق خاموشی در فصل تابستان نخواهیم داشت.

چیت چیان با بیان اینکه بیش از 90 درصد از مایحتاج لازم صنعت برق در داخل کشور به دست تولیدکنندگان و متخصصان داخلی تأمین شده، گفت: صنعت برق ما اکنون به طور کامل در راستای نیل به اهداف اقتصاد مقاومتی حرکت می کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet