خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1395/03/19 13:39:08
سرویس سیاسی
نقوی حسینی با اشاره به درخواست سفر 3سناتور به ایران:

آمریکا دنبال بهانه تراشی علیه اجرای تفاهم برجام / ادعاهای 3سناتور آمریکا در رابطه با وضع دموکراسی در ایران مضحک است

نماینده مردم ورامین در مجلس در تحلیل جنجال رسانه ای بی اعتنایی ایران به درخواست ۳ سناتور توسط رسانه های آمریکا گفت: واشنگتن دنبال بهانه تراشی علیه اجرای تفاهم برجام است.
آمریکا دنبال بهانه تراشی علیه اجرای تفاهم برجام / ادعاهای 3سناتور آمریکا در رابطه با وضع دموکراسی در ایران مضحک است نماینده مردم ورامین در مجلس در تحلیل جنجال رسانه ای بی اعتنایی ایران به درخواست 3 سناتور توسط رسانه های آمریکا گفت: واشنگتن دنبال بهانه تراشی علیه اجرای تفاهم برجام است. https://cdn.icana.ir/d/019/110850.jpg آمریکا,دنبال,بهانه,تراشی,علیه,اجرای,تفاهم,برجام,/,ادعاهای,3سناتور,آمریکا,در,رابطه,با,وضع,دموکراسی,در,ایران,مضحک,است Icana

سید حسین نقوی حسینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در واکنش به مواضع مطرح شده در رابطه با در خواست سفر 3سناتور آمریکایی به ایران و مسائل ادعایی در رسانه های غربی گفت: نکته اساسی در مورد تقلای سفر سناتورهای آمریکایی به ایران است که روابط دو کشور از سوی واشنگتن پس از تسخیر لانه جاسوسی قطع گردید بنابراین دیدار یا رفت و آمد دیپلماتیک میان تهران و واشنگتن معنایی ندارد.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی گفت: آنچه که در مورد مذاکرات هسته ای و تفاهم برجام رخ داد موضوعی بود که با صلاح دید مقام معظم رهبری و در جهت تامین منافع ملی ایران آن هم در چارچوب مذاکرات چندجانبه صورت گرفت. برخی در آمریکا دچار این توهم شده اند که در موضوعات مختلف در رابطه با ایران می توانند مداخله کنند.

وی با بیان این که جمهوری اسلامی به احدی اجازه مداخله در امور داخلی ایران را نمی دهد ، گفت: ادعاهای 3سناتور آمریکا در رابطه با وضع دموکراسی در ایران مضحک است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم گفت: ایالات متحده که به شکل علنی با تبعیض نژادی به رنگین پوستان آمریکا رحم نمی کند و در چهارگوشه جهان دست به کشتار می زند؛ این کشور فاقد صلاحیت اظهار نظر در مورد دموکراسی در ایران است.

وی تصریح کرد: جمهوری اسلامی به عنوان الگوی موفق مردم سالاری دینی در خاورمیانه معادلات  نظام سلطه را برهم زده است و آنها از هر توطئه ای برای تحت الشعاع قرار دادن این موضوع استفاده می کنند.

نقوی حسینی با پیش کشیدن تفاهم برجام گفت: جنجال رسانه ای با عنوان تحقیر سناتورهای آمریکایی اگرچه این موضوع واقعیت دارد اما بزرگ نمایی این موضوع توسط پروپاگاندای رسانه های صهیونیستی در واقع اقدامی علیه تفاهم برجام است.

 وی در نهایت گفت: آمریکا تاکنون به تعهدات خود در تفاهم برجام عمل نکرده است و حالا با سلسله توطئه های جدید تلاش می کند فضایی ایجاد کند که واشنگتن به تعهدات خود در رفع تحریم های خصمانه طفره رفته و توقیف اموال مردم ایران را توجیه کند.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet