هدر اصلی
1395/03/21 10:57:23
سرویس اقتصادی
سلیمی:

کنترل قیمت ها در ماه رمضان فراموش نشود/لزوم ارائه سبد کالای باکیفیت به خانوارها

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خانوارهای تحت پوشش نهادهای حمایتی باید در اولویت ارائه بسته های غذایی باشند،گفت: بسیاری از خانوارهای بازنشسته با مشکلات معیشتی روبرو هستند بنابراین باید دولت به این خانواده ها نیز سبد غذایی مناسب ارائه دهد.
کنترل قیمت ها در ماه رمضان فراموش نشود/لزوم ارائه سبد کالای باکیفیت به خانوارها نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خانوارهای تحت پوشش نهادهای حمایتی باید در اولویت ارائه بسته های غذایی باشند،گفت: بسیاری از خانوارهای بازنشسته با مشکلات معیشتی روبرو هستند بنابراین باید دولت به این خانواده ها نیز سبد غذایی مناسب ارائه دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108447278325.jpg کنترل,قیمت,ها,در,ماه,رمضان,فراموش,نشود/لزوم,ارائه,سبد,کالای,باکیفیت,به,خانوارها,, Icana

اصغر سلیمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص  ارائه سبد غذایی گفت: اینکه خانوارها تحت پوشش نهادهای حمایتی و نیازمند تحت حمایت دولت قرار بگیرند اقدام مثبتی است که باید تحت مکانیزم مشخصی این مهم انجام شود.  

نماینده مردم سمیرم در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: بطور طبیعی خانوارهای تحت پوشش نهادهای حمایتی باید در اولویت ارائه بسته های غذایی باشند و نکته مهم این است که باید اقلام سبد کالا قابل توجه و  نیازهای خوراکی خانوارها را رفع کند.

سلیمی افزود:ارائه بسته غذایی نباید تنها برای رفع تکلیف باشد بنابراین باید کیفیت اقلام سبد غذایی در سطح مطلوب باشد و از اجناس مرغوب در سبدهای غذایی استفاده شود.

نهادهای نظارتی قیمت کالاها را در ماه رمضان رصد کنند

وی ادامه داد: باید توجه داشت بسیاری از خانوارهای بازنشسته با مشکلات معیشتی روبرو هستند بنابراین باید دولت به این خانواده ها نیز سبد غذایی مناسب ارائه دهد.

سلیمی افزود: با توجه به آغاز ماه رمضان، برخی افراد قیمت اقلام خوراکی را در روزهای گذشته افزایش داده اند که باید نهادهای نظارتی با اعمال نظارت موثر بازار را ساماندهی کنند.

نماینده مردم سمیرم در مجلس دهم شورای اسلامی یادآور شد: در هر صورت باید قیمت کالاهای معیشتی کنترل شود تا خانوارها مخصوصا در امور معیشتی با مشکل روبرو نشوند./

پایان پیام   

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet