هدر اصلی
1395/03/21 15:18:32
سرویس سیاسی
ابطحی در واکنش به فضاسازی رسانه های غربی درباره بازرسی آژانس از پارچین:

بازرسی از سایت های نظامی ایران، آرزوی دست نیافتنی غربی ها/مجلس در برابر زیاده خواهی غرب می ایستد

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس، با بیان اینکه دسترسی غربی ها به مراکز نظامی کشورمان یک آرزوی دست نیافتنی برای آن ها خواهد بود، گفت: مجلس مانند سدی در برابر زیاده خواهی های کشورهای غربی درباره توافق هسته ای خواهد ایستاد.
بازرسی از سایت های نظامی ایران، آرزوی دست نیافتنی غربی ها/مجلس در برابر زیاده خواهی غرب می ایستد نماینده مردم خمینی شهر در مجلس، با بیان اینکه دسترسی غربی ها به مراکز نظامی کشورمان یک آرزوی دست نیافتنی برای آن ها خواهد بود، گفت: مجلس مانند سدی در برابر زیاده خواهی های کشورهای غربی درباره توافق هسته ای خواهد ایستاد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109051753561.jpg بازرسی,از,سایت,های,نظامی,ایران،,آرزوی,دست,نیافتنی,غربی,ها/مجلس,در,برابر,زیاده,خواهی,غرب,می,ایستد Icana

سیدجواد ابطحی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به فضاسازی رسانه های غربی درباره لزوم بازرسی آژانس از مراکز نظامی ایران از جمله پارچین، گفت: قطعا دسترسی غربی ها به مراکز نظامی کشورمان یک آرزوی دست نیافتنی برای آن ها خواهد بود، زیرا جمهوری اسلامی به هیچ وجه اجازه بازرسی مأموران آژانس از این مراکز را نخواهد داد.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: تاکنون بازرسان چندین بار از این سایت بازدید کرده و تمام ادعاها را رد کرده‌اند، اما باز شاهد هستیم که غربی‌ها به‌دنبال بازدید از آن هستند، از این‌رو هیچ گونه مجوزی برای ورود به سایت‌های نظامی داده نخواهد شد.

ابطحی با اعلام اینکه نظارت بر پارچین به وظایف محوله آژانس بین المللی انرژی اتمی مربوط نمی شود، افزود: با بسته شدن پرونده PMD تمام بهانه از غربی ها در رابطه با موضوع پارچین گرفته شد، از این رو آژانس باید تنها به سایت های هسته ای نظارت داشته باشد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: قطعا این اقدامات و اظهارات در راستای سیاست‌های امریکا برای تشدید فشار بر ایران جهت پذیرش برای بازدید بازرسان از سایت پارچین است.

وی با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی مانند سدی در برابر زیاده خواهی های کشورهای غربی درباره توافق هسته ای خواهد ایستاد، گفت: رهبر معظم انقلاب نیز در دیدار با نمایندگان مجلس، بر نقش مجلس درمسائل منطقه ای و بین المللی و سیاست خارجی تأکید داشته اند، بنا براین نمایندگان به دقت تحرکات غربی ها را زیر نظر دارد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet