خبرگزاری خانه ملت

اربعین حسینی
1395/03/19 14:29:26
سرویس دیگر رسانه‌ها_

اظهارنظر وزیر علوم پیرامون کنکور دکترای دانشگاه آزاد/ برنامه سطح‌بندی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی به زودی ابلاغ می‌شود

وزیر علوم با اشاره به اعمال مدیریت‌ منطقه‌ای در سطح‌بندی دانشگاه‌ها، گفت: برنامه سطح بندی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی در آینده نزدیک ابلاغ می‌شود.
اظهارنظر وزیر علوم پیرامون کنکور دکترای دانشگاه آزاد/ برنامه سطح‌بندی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی به زودی ابلاغ می‌شود وزیر علوم با اشاره به اعمال مدیریت‌ منطقه‌ای در سطح‌بندی دانشگاه‌ها، گفت: برنامه سطح بندی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی در آینده نزدیک ابلاغ می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/112786.jpg اظهارنظر,وزیر,علوم,پیرامون,کنکور,دکترای,دانشگاه,آزاد/,برنامه,سطح‌بندی,دانشگاه‌ها,و,موسسات,آموزش,عالی,به,زودی,ابلاغ,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در رابطه با اینکه آیا کنکور دکترای سال آینده، آخرین کنکور دانشگاه آزاد است، گفت: در حال حاضر در دانشگاه‌های دیگر هم دوره دکتری را به صورت متمرکز آزمون عمومی و زبان برگزار می‌کنند و تمام مراحل پذیرش در اختیار خود دانشگاه‌ها است.

وی همچنین در رابطه با سطح‌بندی دانشگاه‌‌ها افزود: دانشگاه‌های ما به 10 منطقه تقسیم شده‌اند که در این تقسیم بندی مدیریت‌های منطقه‌ای اعمال می‌شود که بعد از آن برنامه سطح‌بندی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی در آینده نزدیک ابلاغ می‌شود.

به گزارش فارس؛ وی در زمینه بازنگری رشته‌های تحصیلی نیز تاکید کرد: در سال گذشته بخش عمده‌ای از بازنگری رشته‌های تحصیلی انجام و مقرر شد تا 600 رشته تحصیلی بازنگری شود اما 452 رشته بازنگری شد و بازنگری مابقی رشته‌های تحصیلی نیز در حال بررسی و نهایی شدن است.

انتهای پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet