هدر اصلی
1395/03/19 14:33:26
سرویس دیگر رسانه‌ها_
افزایش بحران بی اعتمادی در انگلیس؛

پس از تصویب مجلس عوام/جاسوسی از انگلیسی ها قانونی شد

مجلس عوام انگلیس به اتفاق آراء‌ به پیش نویس قانون جنجالی جاسوسی از شهروندان این کشور رای مثبت داد.
پس از تصویب مجلس عوام/جاسوسی از انگلیسی ها قانونی شد مجلس عوام انگلیس به اتفاق آراء‌ به پیش نویس قانون جنجالی جاسوسی از شهروندان این کشور رای مثبت داد. https://cdn.icana.ir/d/019/88835.jpg پس,از,تصویب,مجلس,عوام/جاسوسی,از,انگلیسی,ها,قانونی,شد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ نمایندگان مجلس انگلیس به پیش نویس قانونی که به دستگاه امنیت و اطلاعات اختیارات گسترده ای برای جمع آوری اطلاعات و جاسوسی از مردم می دهد رای مثبت دادند.

بر اساس این پیش نویس، دستگاه اطلاعاتی انگلیس اختیارات گسترده ای برای جمع آوری اطلاعات و جاسوسی از مردم دارد.

این پیش نویس قانون که ماهها جار و جنجال زیادی ایجاد کرده بود با رای مثبت 444 نماینده در مقابل رای منفی 69 نماینده به تصویب رسید و تصویب این پیش نویس بعد از آن صورت گرفت که حزب کارگر مخالف دولت با تغییرات ایجاد شده از آن حمایت کرد.

حزب کارگر اعلام کرد دولت تغییرات اساسی از جمله حمایت بیشتر از خبرنگاران و متوسل نشدن دستگاههای امنیتی به تجهیزات جاسوسی الکترونیکی علیه عاملان جرم و جنایات کوچک و کسب حکم قضایی قبل از اقدام به جاسوسی علیه هر مظنونی در پیش نویس این قانون قبل از عرضه برای رای گیری ایجاد کرده است.

به گزارش خبرگزاری رسمی کویت از لندن ، از طرف تریزا مای، وزیر کشور انگلیس اعلام کرد: این قانون به دستگاههای امنیتی و اطلاعاتی اختیارات قانونی لازم را برای باثبات باقی ماندن انگلیس در جهان بی ثبات امروز می دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet