هفته دفاع مقدس
1395/03/19 15:55:09
سرویس دیگر رسانه‌ها_
وکیلی:

برخی به نام ملت، صدای اقلیت خود را علیه دولت پژواک می دهند

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی، هر صدایی که به تضعیف دولت منجر شود را مخالف صدای رهبر معظم انقلاب دانست و گفت: برخی به نام ملت صدای اقلیت خود را علیه دولت پژواک می دهند.
برخی به نام ملت، صدای اقلیت خود را علیه دولت پژواک می دهند عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی، هر صدایی که به تضعیف دولت منجر شود را مخالف صدای رهبر معظم انقلاب دانست و گفت: برخی به نام ملت صدای اقلیت خود را علیه دولت پژواک می دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/201605102293575720.jpg برخی,به,نام,ملت،,صدای,اقلیت,خود,را,علیه,دولت,پژواک,می,دهند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمدعلی وکیلی افزود: کسانی که به دنبال شکاف بین دولت و ملت هستند، با خودنظام بینی می خواهند دولت را به هر بهانه ای از چشم ملت بیندازند.
وی اظهار داشت: این عده به نام ملت و خودمردم انگاری تلاش می کنند صدای اقلیت خود را علیه دولت پژواک دهند.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه «کدورت به وجود نیاورید، اتّحاد دولت و ملّت را حفظ کنید» پاسخی بود به این اقلیت که وحدت دولت و ملت در شرایط فعلی ضروری است و همدلی دولت و ملت در سال کنونی به طور حتم راهبردی و پیش برنده منافع نظام است.
رهبر معظم انقلاب اسلامی امسال در مراسم سالگرد ارتحال امام (ره) فرمودند: ممکن است شما از یک دولتی خوشت بیاید، از یک دولت دیگری خوشت نیاید؛ دیگری هم از آن دولت دیگر خوشش نیاید، از این دولت خوشش بیاید؛ ممکن است، اشکالی هم ندارد. رقابت های انتخاباتی به جای خود، اختلاف‌نظرها به جای خود، حتّی انتقاد هم به جای خود- امّا دولت و ملّت باید همه در کنار هم باشند؛ یعنی اگر در این مملکت یک حادثه‌ای رخ بدهد که تهدیدی برای کشور باشد، دولت و ملّت باید همدوش حرکت کنند.
 به گزارش ایرنا؛ حضرت آیت الله خامنه ای در ادامه تصریح کردند: نِقار به وجود نیاورید، کدورت به وجود نیاورید، اتّحاد دولت و ملّت را حفظ کنید؛ این یکی از توصیه‌های بنده است در همه‌ دولت ها. در همه‌ دولت هایی که بنده بعد از رحلت امام مسئولیّت داشتم، این توصیه‌ من بوده است؛ با اینکه دولت ها سیاست های مختلفی داشتند، جهت‌گیری‌های مختلفی داشتند لکن ملّت باید با دولت همراه باشد، اتّحاد را حفظ کند؛ این منافات ندارد با انتقاد کردن یا حرف زدن یا مطالبه کردن؛ اینها اشکالی ندارد؛ رقابت های انتخاباتی به جای خود.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet