هدر اصلی
1395/03/19 16:17:13
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جلودارزاده:

قوای مجریه و مقننه باید همکاری خوبی با یکدیگر داشته باشند

نماینده مردم تهران گفت: با توجه به شرایط کشور، قوای مجریه و مقننه باید همکاری خوبی با یکدیگر داشته باشند.
قوای مجریه و مقننه باید همکاری خوبی با یکدیگر داشته باشند نماینده مردم تهران گفت: با توجه به شرایط کشور، قوای مجریه و مقننه باید همکاری خوبی با یکدیگر داشته باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/201605107998476549.jpg قوای,مجریه,و,مقننه,باید,همکاری,خوبی,با,یکدیگر,داشته,باشند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سهیلا جلودارزاده نماینده مردم تهران در خصوص ضرورت همکاری  مجلس دهم  با دولت، اظهار داشت: با توجه به شرایط کشور قوای مجریه و مقننه باید همکاری خوبی با یکدیگر داشته باشند تا در سال های آینده شاهد تحقق کامل سیاست های اقتصاد مقاومتی باشیم.
وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با نمایندگان مجلس گفت: رهبری بارها تاکید کردند که دشمنان اقتصاد را حربه ای قرار دادند تا بر علیه ما  اقدام کنند و باید با عمل درست و کار انقلابی این بهانه را از دست آن ها بگیریم.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ جلودارزاده تصریح کرد: امروز محرومیت‌های زیادی بین مردم وجود دارد و موضوع اقتصادی در اولویت است و ما  باید ارتباط خود را با مردم بیشتر کنیم و آرامش لازم را به آنها بدهیم تا بعد از چهار سال نگویند که نمایندگان مجلس کاری نکردند بلکه بعد از چهار سال از ما رضایت کافی داشته باشند.

انتهای پیام/

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet