هدر اصلی
1395/03/20 11:12:28
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بهمنی:

به زودی درباره طرح قانون عملیات بانکداری بدون ربا تصمیم گیری می‌شود

نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس با تاکید بر بررسی چند طرح پولی و بانکی در مجلس اظهار کرد: درباره طرح عملیات بانکداری بدون ربا نیز به زودی با تشکیل کمیسیون‌ها تصمیم گیری می‌شود.
به زودی درباره طرح قانون عملیات بانکداری بدون ربا تصمیم گیری می‌شود نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس با تاکید بر بررسی چند طرح پولی و بانکی در مجلس اظهار کرد: درباره طرح عملیات بانکداری بدون ربا نیز به زودی با تشکیل کمیسیون‌ها تصمیم گیری می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201605107397125411.jpg به,زودی,درباره,طرح,قانون,عملیات,بانکداری,بدون,ربا,تصمیم,گیری,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمود بهمنی با اشاره به دستور قرار گرفتن طرح های پولی و بانکی بلافاصله پس از تشکیل کمیسیون‌ها گفت :‌طرح پولی و بانکی، طرح قانون عملیات بانکی است که بعد از تشکیل کمیسیون‌ها می‌توان آن‌ها را مورد رسیدگی قرار داد.

وی تصریح کرد: این طرح ها می‌تواند به صورت طرح از سوی مجلس و یا به صورت لایحه از سوی دولت بررسی ‌شود.

به گزارش ایسنا؛ نماینده مردم ساوبجبلاغ در مجلس درباره این که مدیران عامل بانکها طی نامه ای پیش از این درخواست کرده بودند تا طرح قانون عملیات بانکداری بدون ربا پس گرفته شود گفت: این کار انجام نشد و ماند برای مجلس جدید بنابراین به زودی برای این طرح تصمیم گیری خواهد شد.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet