هفته دفاع مقدس
1395/03/21 15:14:08
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سلیمی:

آمریکا پس از برجام در قبال ایران متوهم شده‌/ قدردانی از وزارت‌خارجه برای ندادن روادید به نمایندگان تندروی آمریکا

نماینده مردم محلات در مجلس با قدردانی از رد درخواست روادید سه نماینده تندروی کنگره آمریکا برای سفر به تهران گفت: آمریکایی‌ها متوهم شده‌اند که مذاکرات هسته‌ای، زمینه‌ای برای اعمال نفوذ بر ایران فراهم کرده است.
آمریکا پس از برجام در قبال ایران متوهم شده‌/ قدردانی از وزارت‌خارجه برای ندادن روادید به نمایندگان تندروی آمریکا نماینده مردم محلات در مجلس با قدردانی از رد درخواست روادید سه نماینده تندروی کنگره آمریکا برای سفر به تهران گفت: آمریکایی‌ها متوهم شده‌اند که مذاکرات هسته‌ای، زمینه‌ای برای اعمال نفوذ بر ایران فراهم کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/44067.jpg آمریکا,پس,از,برجام,در,قبال,ایران,متوهم,شده‌/,قدردانی,از,وزارت‌خارجه,برای,ندادن,روادید,به,نمایندگان,تندروی,آمریکا Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به عدم صدور ویزا از سوی وزارت امور خارجه کشورمان برای سه نماینده تندروی کنگره آمریکا که تصمیم سفر به ایران داشتند و واکنش موهن آنان گفت: در آمریکایی‌ها تفرعن و تبختر موج می‌زند.

وی با تأکید بر اینکه آمریکایی‌ها تصور می‌کنند دیگر کشورها جزئی از ایالات آنها هستند، اظهار داشت: گویی آنها فراموش کرده‌اند در ایران انقلاب اسلامی صورت گرفته است.

سلیمی با تشکر از اقدام وزارت امور خارجه در عدم صدور ویزا برای این سه نماینده تندروی کنگره آمریکا جهت سفر به ایران، گفت: به آمریکایی‌ها گوشزد می‌کنیم که از توهم خارج شوند؛ چراکه تصور می‌کنند می‌توانند موضوعی را به دیگر کشورهای دیکته کنند و عده‌ای نیز آن را اعمال کنند.

به گزارش فارس؛ نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی، با یادآوری خودبزرگ‌بین‌ بودن آمریکایی‌ها، بیان داشت: آنها تصور می‌کنند مذاکرات هسته‌ای، زمینه‌ای برای اعمال نفوذ بر کشور مستقل جمهوری اسلامی ایران است، اما باید این نکته را با خود تمرین کنند که با یک مستعمره دست‌وپنجه نرم نمی‌کنند.

پایان پیام/

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet