اربعین حسینی
1395/03/22 10:51:40
سرویس سیاسی
مافی

رویکرد کانادا با تغییر دولت در قبال ایران تفاوتی نکرده است/ لزوم فعالیت بیشتر دستگاه دیپلماسی برای بازپس گیری خاوری

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: تغییر رویکرد کانادا در قبال ایران عملی نشده و لازم است که دستگاه دیپلماسی فعالانه تر در خصوص اظهارات مسئولان دولت کانادا عمل کند.
رویکرد کانادا با تغییر دولت در قبال ایران تفاوتی نکرده است/ لزوم فعالیت بیشتر دستگاه دیپلماسی برای بازپس گیری خاوری نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: تغییر رویکرد کانادا در قبال ایران عملی نشده و لازم است که دستگاه دیپلماسی فعالانه تر در خصوص اظهارات مسئولان دولت کانادا عمل کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201605106616677342.jpg رویکرد,کانادا,با,تغییر,دولت,در,قبال,ایران,تفاوتی,نکرده,است/,لزوم,فعالیت,بیشتر,دستگاه,دیپلماسی,برای,بازپس,گیری,خاوری Icana

پروانه مافی در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص سخنان اظهارات وزیر دادگستری در خصوص عدم همکاری کانادا برای بازگرداندن محمود خاوری به ایران، اظهار داشت: با شرایط و تغییرات جدیدی که در وضعیت سیاسی کانادا به وجود آمده است، انتظار می‌رود تا بر طبق سخن مسئولان این کشور که اعلام داشته اند روابط خود را با ایران تنظیم خواهند کرد، تغییراتی در عملکرد این کشور دیده شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس دهم بیان کرد: جاستین ترودو در یکی از سخنرانی های اخیر خود اعلام کرده است که روابط کانادا با ایران متفاوت از گذشته است.

مافی با اشاره به اینکه تغییر رویکردی که در زبان مسئولان کانادایی عنوان می‌شود باید در عمل نیز دیده شود، گفت: ما منتظریم که تغییر رویکرد آن ها را در عمل نیز مشاهده کنیم.

وی افزود: سخن مسولان کانادایی نشان می دهد که این کشور تغییر استراتژی را نسبت به ایران انجام داده اند ولی متاسفانه هنوز هیچ اقدامی از سوی کانادایی ها دیده نشده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی متذکر شد: منتظر اقدام جدی از سوی دولت کانادا هستیم و اظهارات وزیر دادگستری نیز ناشی از عدم اقدام لازم از سوی دولت کانادا است و دستگاه دیپلماسی کشور باید در این زمینه فعال تر عمل کند و صحبت های طرف مقابل از سوی ایران پیگیری شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet