خبرگزاری خانه ملت

هفته دفاع مقدس
1395/03/22 10:22:50
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شریعت نژاد:

مردم به تبعیت از رهبر انقلاب، پشتیبان دولت ها هستند

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی تبعیت از فرمایشات رهبر معظم انقلاب در حمایت از دولت و ترویج همدلی در جامعه را ضروری دانست و گفت: مردم به تبعیت از معظم له پشتیبان دولت ها هستند.
مردم به تبعیت از رهبر انقلاب، پشتیبان دولت ها هستند نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی تبعیت از فرمایشات رهبر معظم انقلاب در حمایت از دولت و ترویج همدلی در جامعه را ضروری دانست و گفت: مردم به تبعیت از معظم له پشتیبان دولت ها هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/96196.jpg مردم,به,تبعیت,از,رهبر,انقلاب،,پشتیبان,دولت,ها,هستند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ شمس الله شریعت نژاد افزود: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند از هر دولتی حمایت می کنم، ما مردم هم باید از این موضوع تبعیت کنیم اما این امر منافاتی با نقد منصفانه ندارد.

رهبر معظم انقلاب اسلامی امسال در مراسم سالگرد ارتحال امام (ره) فرمودند: ممکن است شما از یک دولتی خوشت بیاید، از یک دولت دیگری خوشت نیاید؛ دیگری هم از آن دولت دیگر خوشش نیاید، از این دولت خوشش بیاید؛ ممکن است، اشکالی هم ندارد. رقابت های انتخاباتی به جای خود، اختلاف‌نظرها به جای خود، حتّی انتقاد هم به جای خود- امّا دولت و ملّت باید همه در کنار هم باشند؛ یعنی اگر در این مملکت یک حادثه‌ای رخ بدهد که تهدیدی برای کشور باشد، دولت و ملّت باید همدوش حرکت کنند.

شریعت نژاد اظهار داشت: تاکنون مردم به تبعیت از رهبری، پشتیبان همه دولتها بوده اند و به شکل های مختلف از آنها حمایت کرده اند.

وی با تاکید بر اینکه همدلی و همکاری با دولت باید مضاعف شود، ادامه داد: اینکه یک گروهی دولتشان رای نیاورده است، علیه دولت روی کار شعار دهند و تخریب کنند، سنگ روی سنگ بند نمی شود، باید به آرای مردم احترام گذاشت.

این نماینده مجلس اضافه کرد: با توجه به شرایط سخت اقتصادی کشور، امروز بیش از هر زمان دیگری نیاز به وحدت داریم، چرا که کشور در شرایط خاصی است و همکاری در این مقطع باید افزایش یابد تا استکبار جهانی و دشمنان انقلاب و نظام مایوس شوند.

شریعت نژاد همچنین با اشاره به دغدغه رهبر معظم انقلاب در حوزه اقتصادی و فرهنگی تصریح کرد: رهبر انقلاب سالهاست این دغدغه را مطرح می کنند. این مشکلات حاصل فعالیت دولت های مختلف و دستاوردها نیز برگرفته از تلاش های آنان است.

به گزارش ایرنا؛ حضرت آیت الله خامنه ای در مراسم سالگرد ارتحال امام (ره) تصریح کردند: نِقار به وجود نیاورید، کدورت به وجود نیاورید، اتّحاد دولت و ملّت را حفظ کنید؛ این یکی از توصیه‌های بنده است در همه‌ دولت ها. در همه‌ دولت هایی که بنده بعد از رحلت امام مسئولیّت داشتم، این توصیه‌ من بوده است؛ با اینکه دولت ها سیاست های مختلفی داشتند، جهت‌گیری‌های مختلفی داشتند لکن ملّت باید با دولت همراه باشد، اتّحاد را حفظ کند؛ این منافات ندارد با انتقاد کردن یا حرف زدن یا مطالبه کردن؛ اینها اشکالی ندارد؛ رقابت های انتخاباتی به جای خود.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet