هفته دفاع مقدس
1395/03/22 14:14:20
سرویس سیاسی
فولادگر:

هر حزب قانونی می تواند در خانه احزاب فعالیت داشته باشد/ امیدواری به ابلاغ قانون احزاب از سوی مجمع تشخیص مصلحت نظام

نماینده مردم اصفهان در مجلس دهم با بیان اینکه هر حزب قانونی می تواند در خانه احزاب فعالیت داشته باشد، گفت: اگر خانه احزاب به همین شیوه ادامه بدهد، بسیار خوب خواهد بود.
هر حزب قانونی می تواند در خانه احزاب فعالیت داشته باشد/ امیدواری به ابلاغ قانون احزاب از سوی مجمع تشخیص مصلحت نظام نماینده مردم اصفهان در مجلس دهم با بیان اینکه هر حزب قانونی می تواند در خانه احزاب فعالیت داشته باشد، گفت: اگر خانه احزاب به همین شیوه ادامه بدهد، بسیار خوب خواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/52636.jpg هر,حزب,قانونی,می,تواند,در,خانه,احزاب,فعالیت,داشته,باشد/,امیدواری,به,ابلاغ,قانون,احزاب,از,سوی,مجمع,تشخیص,مصلحت,نظام Icana

حمیدرضا فولادگر در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص خانه احزاب، اظهار داشت: خانه احزاب یک کار صنفی است که باید در آن همه مشارکت کنند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: فعالیت خانه احزاب در دوره های غلط به روشی غلط انجام می شد به طور مثال  در گذشته جریانات سیاسی به دنبال حذف یکدیگر بودند.

وی افزود: در دوره های گذشته خانه احزاب، بعد از حذف جریانات سیاسی رقیب، اداره امور خانه احزاب با مشکل روبرو می شد. معنی ندارد که در باشگاه احزاب، یک جریان سیاسی، سایر جریانات سیاسی را حذف کند و بعد بگوید همه در این باشگاه حاضر شوید.

فولادگر با بیان اینکه در دوره جدید توافقی شد تا همه در خانه احزاب سهیم باشند، گفت: این که همه احزاب در خانه احزاب حضور داشته باشند، امر مثبتی است، الا احزابی که با ابطال پروانه متوقف شده اند یا ساختار شکنی کرده اند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس دهم با بیان اینکه هر حزب قانونی می تواند در خانه احزاب فعالیت داشته باشد، گفت: اگر خانه احزاب به همین شیوه ادامه بدهد، بسیار خوب خواهد بود.

وی با بیان اینکه احزاب باید بر طبق چارچوب موجود هم هزینه های خود را تامین کنند، ادامه داد: امیدواریم که طرح اصلاح قانون احزاب که مجلس بر روی آن کار کرده در مجمع تشخیص مصلحت نظام هرچه سریعتر تعیین تکلیف شود و قانون آن ابلاغ شود.

فولادگر گفت: با این قانون زمینه فعالیت احزاب بیشتر می شود و نشاط سیاسی بیشتری نیز به وجود می‌آید و در عین حال چهارچوب های قانون و نظارت ها نیز انجام می‌شود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: احزاب هم باید نقد کنند که با این روش پویایی خود را نشان می دهد. نقد توسط احزاب یعنی دفاع از وضع موجود یا مخالفت با وضع موجود که این اقدامات زنده بودن حزب را نشان می دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet