خبرگزاری خانه ملت

اربعین حسینی
1395/03/22 11:39:16
سرویس دیگر رسانه‌ها_

خبر خوش سازمان مالیاتی برای صاحبان مشاغل

رئیس کل سازمان امور مالیاتی: صاحبان مشاغلی که تا آخر خرداد اظهارنامه مالیاتی خود دهند، مشمول توافق با اصناف می شوند.
خبر خوش سازمان مالیاتی برای صاحبان مشاغل رئیس کل سازمان امور مالیاتی: صاحبان مشاغلی که تا آخر خرداد اظهارنامه مالیاتی خود دهند، مشمول توافق با اصناف می شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201604101511739496.jpg خبر,خوش,سازمان,مالیاتی,برای,صاحبان,مشاغل Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سید کامل تقوی نژاد گفت‌: صاحبان مشاغلی که تا پایان خرداد نسبت به ارائه اظهارنامه مالیاتی خود اقدام کنند، مشمول شرایط توافق این سازمان با اصناف خواهند بود.
وی  با اشاره به توافق امسال این سازمان با اصناف افزود: این توافق به منظور حمایت از بخش تولید و تکریم مودیان مالیاتی صورت گرفته است.

وی گفت: بر این اساس مودیانی که اظهارنامه مالیاتی سال 94 خود را با تکمیل خلاصه وضعیت درآمد و هزینه از طریق سایت سازمان امور مالیاتی درموعد مقرر قانونی تسلیم کنند، مشمول این توافق خواهند بود.

وی افزود: بر اساس این توافق میزان مالیات عملکرد سال 94 صاحبان مشاغل به میزان مالیات قطعی شده سال 93 تعیین می شود.

تقوی نژاد گفت: مودیانی که مالیات عملکرد سال 93 آنها تا تاریخ تسلیم اظهارنامه قطعی نشده است ، مالیات سال 94 آنها بر اساس مالیات قطعی عملکرد سال 92 با رعایت درصد رشد محاسبه می شود.

وی افزود: بر این اساس مالیات قطعی تا مبلغ 10 میلیون ریال سال 92 با رشد 8 درصد ، از 10 میلیون ریال تا 30 میلیون ریال با رشد 12 درصد و بیش از 30 میلیون ریال با رشد 18 درصد مبنای مالیات مورد توافق قرار می گیرد .

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ رئیس کل سازمان امور مالیاتی گفت: مودیانی که نسبت به پرداخت کل مالیات متعلق به همراه اظهارنامه اقدام کنند حداکثر تا تاریخ 15 مرداد امسال برگ مالیات قطعی آنها صادر خواهد شد و مودیانی که بخشی از مالیات را به همراه اظهارنامه و باقیمانده آن را تا پایان تیر پرداخت کنند ، برگ مالیات قطعی آنها تا 15 شهریور امسال صادر خواهد شد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet