اربعین حسینی
1395/03/22 13:11:12
سرویس اقتصادی
یوسفیان ملا تاکید کرد:

تعطیلی بسیاری از واحدهای تولیدی به علت نداشتن تنخواه‌گردان/هشدار نسبت به تعطیلی تولید در کشور

نماینده مردم آمل در مجلس با اشاره به تعطیلی بسیاری از واحدهای تولیدی به علت نداشتن تنخواه‌گردان گفت:زنگ هشدار نسبت به وضعیت تولید در کشور روز به روز بلندتر می شود.
تعطیلی بسیاری از واحدهای تولیدی به علت نداشتن تنخواه‌گردان/هشدار نسبت به تعطیلی تولید در کشور نماینده مردم آمل در مجلس با اشاره به تعطیلی بسیاری از واحدهای تولیدی به علت نداشتن تنخواه‌گردان گفت:زنگ هشدار نسبت به وضعیت تولید در کشور روز به روز بلندتر می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/49270.jpg تعطیلی,بسیاری,از,واحدهای,تولیدی,به,علت,نداشتن,تنخواه‌گردان/هشدار,نسبت,به,تعطیلی,تولید,در,کشور Icana

عزت الله یوسفیان ملا در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر ضرورت تزریق منابع کارآمد به بخش تولید، گفت: تمامی کارشناسان متفق القول می دانند که نبود منابع مالی بسیاری از واحدهای تولیدی ما را به آستانه نابودی کشانده است.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه مشکل بنگاه های تولیدی به تمامی بخش های کشور تسری پیدا کرده است، افزود: متاسفانه درگیر شدن واحدهای تولیدی کشور با رکود اشتغال و دیگر موضوعات اقتصادی کشور را با مشکلات عدیده مواجه کرده است.

تعطیلی بسیاری از واحدهای تولیدی به علت نداشتن تنخواه گردان

این نماینده مردم در مجلس دهم، با اشاره به تعطیلی بسیاری از واحدهای تولیدی به علت نداشتن تنخواه گردان و منابع مالی، تصریح کرد: تزریق منابع مالی به واحدهای تولیدی می تواند علاوه بر رشد تولید با هدف صادرات اشتغال کشور را نیز ساماندهی کند.

وی با بیان اینکه یک پایه تحقق اقتصاد مقاومتی افزایش تولید ملی از بعد کیفی و کمی است، گفت: ارایه منابع ارزان قیمت به واحدهای تولیدی در کشور می تواند رشد اقتصادی ما را منجر شود.

هشدار نسبت به تعطیلی تولید در کشور

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تاکید بر اینکه متاسفانه بسیاری از واحدهای تولیدی ما در حال حاضر با کمتر از 30 درصد قابلیت خود ادامه کار می دهند، افزود: مشکل سرمایه در گردش باید با تدابیر ویژه و همچنین آینده نگری مرتفع شود زیرا عواید آن در جامعه محسوس خواهد بود.

یوسفیان ملا با بیان اینکه ارایه تسهیلات کارآمد به تولید برای رشد کشور و خروج از بحران رکود ضروری است، تصریح کرد: ورود بانک ها به موضوع تسهیلات دهی به واحدهای تولیدی با نرخ سود پایین یک اقدام مثبتی است که می تواند به آینده روشن آن امیدوار بود.

وی ادامه  داد: در حال حاضر بخش تولید ما به عنوان بخش درگیر با مشکلات اقتصادی، اشتغال و بسیاری از شاخص های رشد کشور را در حیطه خود قرار داده است.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص تحقق اقتصاد مقاومتی گفت: باید بدانیم تنها پل میان بر برای تحقق این مهم ارایه تسهیلات ارزان قیمت به واحدهای تولیدی با هدف رشد تولید ملی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet