هفته دفاع مقدس
1395/03/22 13:29:54
سرویس اقتصادی
سبحانی فر تاکید کرد:

لزوم افزایش سرمایه بانک ها با رعایت پیش شرط تزریق منابع به تولید

نماینده مردم سبزوار در مجلس دهم، با مثبت ارزیابی کردن افزایش سرمایه بانک ها با پیش شرط تزریق منابع به تولید گفت: تزریق منابع می تواند موتور رشد اقتصادی کشور را به حرکت وادار کند.
لزوم افزایش سرمایه بانک ها با رعایت پیش شرط تزریق منابع به تولید نماینده مردم سبزوار در مجلس دهم، با مثبت ارزیابی کردن افزایش سرمایه بانک ها با پیش شرط تزریق منابع به تولید گفت: تزریق منابع می تواند موتور رشد اقتصادی کشور را به حرکت وادار کند. https://cdn.icana.ir/d/019/78151.jpg لزوم,افزایش,سرمایه,بانک,ها,با,رعایت,پیش,شرط,تزریق,منابع,به,تولید Icana

رمضانعلی سبحانی فر در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری وضعیت کنونی اقتصاد کشور، گفت: معکوس شدن منحنی تولید در کشور نتیجه عدم تزریق منابع مالی به واحدهای تولیدی و درگیر شدن آن ها با مشکلات عدیده اقتصادی است.

نماینده مردم سبزوار، چغتای و جوین در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه رشد سرمایه بسیاری از بانک ها هدر رفت منابع را منجر شده است، تصریح کرد: نظارت دقیق بر محل  هزینه کرد منابع مالی یکی از راهکارهایی است که می تواند به اقتصاد کشور کمک کند.

تزریق منابع مالی به بخش تولید می تواند اشتغال کشور را بیشتر کند

وی با تاکید بر اینکه تزریق منابع مالی به بخش تولید می تواند اشتغال کشور را بیشتر کند، افزود: دولت باید با اتخاذ تدابیری هدایت سرمایه های مالی کشور به سمت تولید را عملیاتی کند.

سبحانی فر با انتقاد از سخت شدن مسیر دریافت تسهیلات از سوی بانک ها، گفت: بسیاری از واحدهای تولیدی ما به علت نبود منابع و همچنین سخت شدن مسیر دریافت تسهیلات در آستانه تعطیلی قرار گرفته اند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان اینکه تجمیع سرمایه های مردم در بانک ها تبعات بسیاری برای کشور دارد، تصریح کرد: بانک ها اگر بخواهند در مسیر اقتصاد مقاومتی گام بردارند باید به حمایت مالی از واحدهای تولیدی اقدام کنند.

سبحانی فر با تاکید بر اینکه سود بالای بانک ها به سپرده ها افزایش نقدینگی در کشور را رقم زده است، گفت: باید مسیر یابی تزریق منابع از سوی بانک ها برای کمک به رشد شاخص های اقتصادی صورت بگیرد.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: افزایش سرمایه بانک ها زمانی به نفع کشور خواهد بود که بتوانیم نتایج آن را در بطن جامعه با رشد تولید و کاهش بیکاری ببینیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet