هفته دفاع مقدس
1395/03/22 15:21:56
سرویس اجتماعی
جعفرزاده ایمن آبادی خبر داد:

برگزاری اولین جلسه فراکسیون ایثارگران مجلس دهم، هفته آینده/ اولویت بررسی، رفع خلاءهای قانونی حوزه ایثارگران

نماینده مردم رشت در مجلس از تشکیل جلسه فراکسیون ایثارگران مجلس دهم، طی هفته آینده خبر داد و گفت: این فراکسیون به صورت تخصصی نسبت به نیازسنجی جامعه مخاطب خود اقدام خواهد کرد.
برگزاری اولین جلسه فراکسیون ایثارگران مجلس دهم، هفته آینده/ اولویت بررسی، رفع خلاءهای قانونی حوزه ایثارگران نماینده مردم رشت در مجلس از تشکیل جلسه فراکسیون ایثارگران مجلس دهم، طی هفته آینده خبر داد و گفت: این فراکسیون به صورت تخصصی نسبت به نیازسنجی جامعه مخاطب خود اقدام خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/44166.jpg برگزاری,اولین,جلسه,فراکسیون,ایثارگران,مجلس,دهم،,هفته,آینده/,اولویت,بررسی،,رفع,خلاءهای,قانونی,حوزه,ایثارگران Icana

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از تشکیل فراکسیون ایثارگران در مجلس دهم خبر داد و گفت : باتوجه به اینکه کمیسیون تخصصی برای ایثارگران در مجلس وجود ندارد لذا فراکسیون ایثارگران می تواند به صورت مشخص، مشکلات این حوزه را پیگیری کند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: فراکسیون ایثارگران تلاش زیادی در مجلس نهم در زمینه رفع خلاءهای قانونی حوزه ایثارگران داشت، گرچه عملکردش قابل توجه نبود؛ اما حال تلاش می کنیم در هفته آینده فراکسیون ایثارگران طبق ضوابط و با کمک هیات رئیسه مجلس تشکیل شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: با توجه به اینکه حدود 85 درصد از نمایندگان مجلس از جامعه ایثارگری هستند لذا به نظر می رسد این فراکسیون اعضای زیادی را در خود جای دهد.

وی یادآور شد: این فراکسیون به صورت تخصصی نسبت به نیازسنجی جامعه مخاطب خود اقدام می کند تا بتواند مطالبات این جامعه را با قوانین متناسب به دست آورد؛ به همین سبب در نظر داریم در فراکسیون، نشست های مختلفی را با مسئولان دولت برگزار کرده تا قوانین موجود به شکل جدی‌تری اجرایی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
نظر کاربران (۲)
محمد   |   1395/03/26 13:32۳۵up  ۱   reply
سلام قانون معافیت فرزندان رزمندگان و ایثارگران را لطفا پیگیری کنید .ما منتظر عملکرد شماییم.  
(۱۰۷۶)
کامران   |   1395/03/26 10:30۴۱up  ۳   reply
سلام لطفا از قانون معافیت فرزندان رزمندگان و ایثارگران حمایت کنید  
(۱۰۷۳)
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet