اربعین حسینی
1395/03/23 11:58:31
سرویس صحن
حاجی دلیگانی:

وزارت خارجه درخصوص ارائه گزارش برجام به کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم بی‌توجه بود

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس با بیان اینکه وزارت امور خارجه باید گزارش های لازم در خصوص برجام را به کمیسیون امنیت ملی در مجلس نهم ارائه می داد گفت: وزارت خارجه نسبت به این امر، بی‌توجه بود.
وزارت خارجه درخصوص ارائه گزارش برجام به کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم بی‌توجه بود نماینده مردم شاهین شهر در مجلس با بیان اینکه وزارت امور خارجه باید گزارش های لازم در خصوص برجام را به کمیسیون امنیت ملی در مجلس نهم ارائه می داد گفت: وزارت خارجه نسبت به این امر، بی‌توجه بود. https://cdn.icana.ir/d/019/79061.jpg وزارت,خارجه,درخصوص,ارائه,گزارش,برجام,به,کمیسیون,امنیت,ملی,مجلس,نهم,بی‌توجه,بود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (یکشنبه 23 خرداد) مجلس شورای اسلامی پس از قرائت گزارش وزیر امور خارجه در صحن علنی، گفت: اصل مذاکره، اراده نظام بود و کسی مخالف با مذاکرات نیست اما در نوع مبادلات و داد و ستدها سوالاتی مطرح است که باید پاسخ داده شود.

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی افزود: ما هیچگاه نمی توانیم به دشمن اعتماد کنیم لذا وزارت امور خارجه باید گزارش های خود در خصوص توافق برجام را در مجلس نهم به کمیسیون امنیت ملی ارائه می داد اما تا کنون به این موضوع بی توجهی شده است؛ ضمن آکه مطالبی که در صحن علنی مجلس مطرح شد نیز کلی بود.

وی با تأکید بر اینکه اطلاع از گزارش ها حق مردم است، افزود: براساس ماده 3 قانون اقدام متقابل باید در خصوص کارشکنی های آمریکا جمهوری اسلامی ایران پاسخ های لازم را ارائه می کرد اما چه اقدامی تا این زمان در این خصوص صورت گرفته است.

حاجی دلیگانی ادامه داد: مردم چه زمانی باید بر سر سفره های خود نتایج این اقدامات را مشاهده کنند؟ آیا شما از جیب مردم و وضعیت کارگران کار از دست داده اطلاع دارید؟ آیا اطلاع دارید چه افرادی در جامعه فقیر هستند؟ آیا از جوانان جویای کار اطلاع دارید؟

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس افزود: چرا جواب یاوه گویی های آمریکا از سوی وزارت امور خارجه داده نمی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet