اربعین حسینی
1395/03/23 12:39:51
سرویس اقتصادی
انصاری:

هفته جاری;زمان ارایه لایحه برنامه ششم توسعه به رئیس مجلس/برنامه ششم بر مبنای مبانی اقتصاد مقاومتی تدوین شده است

معاون پارلمانی رئیس جمهور، از ارایه لایحه برنامه ششم توسعه در هفته جاری به رئیس مجلس خبر داد و گفت:برنامه ششم منطق بر اقتصاد مقاومتی تدوین شده و در تصویب آن از نظرات کارشناسی نمایندگان بهره خواهیم گرفت.
هفته جاری;زمان ارایه لایحه برنامه ششم توسعه به رئیس مجلس/برنامه ششم بر مبنای مبانی اقتصاد مقاومتی تدوین شده است معاون پارلمانی رئیس جمهور، از ارایه لایحه برنامه ششم توسعه در هفته جاری به رئیس مجلس خبر داد و گفت:برنامه ششم منطق بر اقتصاد مقاومتی تدوین شده و در تصویب آن از نظرات کارشناسی نمایندگان بهره خواهیم گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/113678.jpg هفته,جاری;زمان,ارایه,لایحه,برنامه,ششم,توسعه,به,رئیس,مجلس/برنامه,ششم,بر,مبنای,مبانی,اقتصاد,مقاومتی,تدوین,شده,است Icana

مجید انصاری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تلاش دولت برای تعامل بیشتر با مجلس در راستای رفع مشکلات اقتصادی کشور، گفت: لایحه برنامه ششم توسعه با هدف کمک به وضعیت اقتصادی کشور از سوی دولت به مجلس دهم ارسال خواهد شد.

معاون پارلمانی رئیس جمهور ادامه داد: در هفته جاری ارسال لوایح باقی مانده از مجلس نهم، به مجلس فعلی صورت خواهد گرفت و این لوایح برای بررسی در قوه مقننه تقدیم دکتر لاریجانی خواهد شد.

وی با بیان اینکه برنامه ششم توسعه منطق بر سیاست های اقتصاد مقاومتی تهیه شده است، تصریح کرد: با تعامل بالای دولت و مجلس این لایحه مصوب و به کمک اقتصاد کشور خواهد شتافت.

معاون پارلمانی رئیس جمهور یادآور شد: در تصویب لایحه برنامه ششم از نظرات کارشناسی نمایندگان بهره خواهیم گرفت./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet