هدر اصلی
1395/03/23 13:33:14
سرویس صحن
لاهوتی در تذکر شفاهی:

کمبود 400 هزار تن نیاز برنج در کشور، دست آویزی برای واردات 3 میلیون تن برنج شده است

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص واردات بی‌رویه برنج به کشور گفت: کمبود ۴۰۰ هزار تن برنج، دست‌آویزی برای واردات ۳ میلیون تن برنج شده است.
کمبود 400 هزار تن نیاز برنج در کشور، دست آویزی برای واردات 3 میلیون تن برنج شده است نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص واردات بی‌رویه برنج به کشور گفت: کمبود 400 هزار تن برنج، دست‌آویزی برای واردات 3 میلیون تن برنج شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201601107466004913.jpg کمبود,400,هزار,تن,نیاز,برنج,در,کشور،,دست,آویزی,برای,واردات,3,میلیون,تن,برنج,شده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مهرداد بائوج لاهوتی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 23 خرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: مدیرکل دفتر ساماندهی تجارت وزارت جهاد کشاورزی در مصاحبه‌ای بیان داشته که هیچ محدودیتی برای واردات برنج وجود ندارد؛ متاسفم. آیا اجرای اقتصاد مقاومتی این است؟

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی افزود: در کشور 2 میلیون و 800 هزار تن برنج مصرف می‌شود که 2 میلیون و 400 هزار تن در مزارع کشور تولید می‌شود و این 400 هزار تن دست آویزی برای واردات 3 میلیون تن برنج شده است. وزیر جهاد کشاورزی باید این مدیرکل را از کار عزل کند.

وی در تذکر دیگری به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص پرداخت بهای برگ سبز چای، افزود: مقرر شده بود بهای مربوط به برگ سبز چای 18 درصد افزایش پیدا کند که این افزایش به 12 درصد رسید. لذا باید هرچه سریعتر پول بهای برگ سبز چای کشاورزان پرداخت شود.

لاهوتی ادامه داد: دولت باید جلوی اسراف کاری های خود را بگیرد؛ نه اینکه پول کشاورزان زحمت‌کش را پرداخت نکند. مردم در 8 سال دفاع مقدس تا مرز جان خود از نظام دفاع کردند اما اگر به اعتماد و باور مردم لطمه وارد شود، برای کشور خطرناک است.

نماینده مردم لنگرود در مجلس در تذکر دیگری به رئیس جمهور تصریح کرد: در سفر استانی هیات دولت به صیادان و کشاورزان قول مساعدت برای پرداخت مطالبات آن‌ها را داده‌اید؛ لطفا سریع‌تر بدهی‌های صیادان پرداخت شود./

پایان پیام  

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet