خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1395/03/23 13:35:57
سرویس صحن
سید احسن علوی در تذکر شفاهی:

صندوق ذخیره فرهنگیان به حیات خلوت عده‌ای خاص تبدیل شده است

نماینده مردم سنندج در مجلس ضمن بیان اینکه صندوق ذخیره فرهنگیان حیات خلوت عده‌ای خاص شده است، گفت: وزیر آموزش و پرورش باید نسبت به مدیریت این صندوق تدابیر ویژه‌ای بیاندیشد.
صندوق ذخیره فرهنگیان به حیات خلوت عده‌ای خاص تبدیل شده است نماینده مردم سنندج در مجلس ضمن بیان اینکه صندوق ذخیره فرهنگیان حیات خلوت عده‌ای خاص شده است، گفت: وزیر آموزش و پرورش باید نسبت به مدیریت این صندوق تدابیر ویژه‌ای بیاندیشد. https://cdn.icana.ir/d/019/86439.jpg صندوق,ذخیره,فرهنگیان,به,حیات,خلوت,عده‌ای,خاص,تبدیل,شده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سید احسن علوی در نشست علنی امروز (یکشنبه 23 خرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس جمهور گفت: وعده‌های انتخاباتی جنابعالی در انتخابات ریاست جمهوری منجر به رأی 72 درصدی مردم کردستان به شما شد؛ اما به دلیل عملیاتی نشدن شعارها، وعده‌های عدالت، توسعه و پیشرفت و آبادانی کردستان محقق نشد.

نماینده مردم سنندج در مجلس شورای اسلامی گفت: محقق نشدن شعارهای انتخاباتی منجر به بی‌عدالتی و فقر در کردستان شده است؛ لذا چه کسی پاسخگوی کانون‌های خطر در کردستان خواهد بود.

وی افزود: مدیریت عالی استان، علی‌رغم وعده‌های شما در دست مدیران بومی قرار نگرفت؛ همچنین نسبت به درخواست‌های مکرر جهت برگزاری جلسات برای بهبود بخشیدن به مشکلات مردم کردستان توجهی نشده است.

علوی یادآور شد: نامهربانی‌ها با مردم کردستان در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده مورد نظر مردم این منطقه قرار خواهد گرفت.

این نماینده مردم در مجلس دهم به وزیر آموزش و پرورش تذکر داد و گفت: در شرایطی که صندوق ذخیره فرهنگیان به حیات خلوت عده‌ای خاص تبدیل شده است و درآمدهای نجومی و عدم شفافیت گردش‌های مالی و عدم دخالت فرهنگیان در اداره این صندوق و ارائه وام خاص فرهنگیان به سایر افراد بروز پیدا کرده، لازم است تا اقدامات لازم جهت بهبود شرایط انجام گیرد.

نماینده مردم سنندج در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: بازنشستگان فرهنگی بعد از گذشت یک سال هنوز نتوانسته‌اند پاداش پایان خدمت خود را دریافت کنند. همچنین تعداد کثیری از فرهنگیان درخصوص قراردادهای کاری خود به مشکل مواجهند که لازم است تدابیر ویژه‌ای در این خصوص اندیشیده شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet