هدر اصلی
1395/03/23 13:59:28
سرویس سیاسی
هاشمی:

حمایت از فعالیت‌های تروریستی سعودی ناشی از سستی سازمان ملل است

نماینده مردم میاندوآب در مجلس معتقد است سعودی‌ها با لابی کثیفی که در پشت پرده با کشورهایی مثل آمریکا و رژیم صهیونیستی دارند به رفتارهای تروریستی خود در منطقه ادامه می‌دهند.
حمایت از فعالیت‌های تروریستی سعودی ناشی از سستی سازمان ملل است نماینده مردم میاندوآب در مجلس معتقد است سعودی‌ها با لابی کثیفی که در پشت پرده با کشورهایی مثل آمریکا و رژیم صهیونیستی دارند به رفتارهای تروریستی خود در منطقه ادامه می‌دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/201605102695106746.jpg حمایت,از,فعالیت‌های,تروریستی,سعودی,ناشی,از,سستی,سازمان,ملل,است Icana

همایون هاشمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با محکوم کردن حمایت‌های ویژه آمریکا از عربستان علیرغم حمایت‌های سعودی از تروریست‌ها گفت: عربستان به جهات مختلفی در خصوص قضیه یمن محکوم بوده و بارها پروتکل‌ها و تعهدات بین المللی را نقض کرده است.

نماینده مردم میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: کودکان شاخص ویژه ای در مجامع بین المللی هستند لذا نباید برای هیچ کشوری در این خصوص خط قرمز قائل شد و عربستان نمونه بارز عبور از حقوق افراد به خصوص کودکان یمنی است.

وی در ادامه در خصوص حمایت آمریکا و رژیم صهیونیستی از عربستان سعودی اظهار کرد: متأسفانه سعودی ها با لابی کثیفی که پشت پرده با کشورهایی مثل آمریکا و رژیم صهیونیستی دارند به رفتارهای ترویستی خود در منطقه ادامه می دهند.

نماینده مردم میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: علیرغم تمام حمایت ها از فعالیت های تروریستی عربستان، اذهان جامعه بین المللی نسبت به وقایع آگاه بوده و با شعور سیاسی به قضیه می نگرند و تمام حمایت ها از تروریسم را ناشی از سستی سازمان ملل می دانند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet