خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1395/03/23 14:14:46
سرویس اقتصادی
سالک:

دولت ناگزیر به حذف 24 میلیون نفر از دریافت یارانه نقدی است/پیگیری حسن اجرای قانون از سوی مجلس

نماینده مردم اصفهان در مجلس دهم، با بیان اینکه دولت ناگزیر به حذف ۲۴ میلیون نفر از دریافت یارانه نقدی است، گفت: مجلس نظارت بر حسن اجرای قانون هدفمندی یارانه ها را پیگیری خواهد کرد.
دولت ناگزیر به حذف 24 میلیون نفر از دریافت یارانه نقدی است/پیگیری حسن اجرای قانون از سوی مجلس نماینده مردم اصفهان در مجلس دهم، با بیان اینکه دولت ناگزیر به حذف 24 میلیون نفر از دریافت یارانه نقدی است، گفت: مجلس نظارت بر حسن اجرای قانون هدفمندی یارانه ها را پیگیری خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/109811.jpg دولت,ناگزیر,به,حذف,24,میلیون,نفر,از,دریافت,یارانه,نقدی,است/پیگیری,حسن,اجرای,قانون,از,سوی,مجلس Icana

احمد سالک در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به مصوبه مجلس نهم در خصوص اصلاح مسیر هدفمندی یارانه ها و حذف 24 میلیون نفر از دریافت یارانه نقدی، گفت: دولت مکلف به اجرای قانون در خصوص اصلاح مسیر هدفمندی است و راه دیگری در این باره ندارد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه دستگاه های اجرایی و دولت موظف به حذف 24 میلیون نفر از دریافت یارانه نقدی است، افزود: مجلس نظارت بر حسن اجرای قانون هدفمندی یارانه ها را پیگیری خواهد کرد.

هدف مجلس از اصلاح مسیر هدفمندی کمک به تامین منابع مالی دولت است

وی با تاکید بر اینکه هدف مجلس از اصلاح مسیر هدفمندی کمک به تامین منابع مالی دولت است، تصریح کرد: به طور حتم حذف دهک های پردرآمد از دریافت یارانه نقدی در رستای اقتصاد مقاومتی و همچنین بهبود شرایط کشور است.

سالک با بیان اینکه اگر اشکالی به قانون اصلاح مسیر هدفمندی یارانه ها از دید دولت وجود دارد باید با ارایه لایحه پیگیری شود، گفت: در شرایط فعلی که این قانون از سوی شورای نگهبان مورد تایید واقع شده دولت راهی جز اجرای آن ندارد.

وی با تاکید بر اینکه سازوکار و مکانیزم های دقیقی برای اجرای اصلاح قانون هدفمندی یارانه ها در نظر گرفته شده است، گفت: اگر دولت همت داشته باشد این قانون قابلیت اجرا داشته و می تواند مشکلات اقتصادی را مرتفع کند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: حذف 24 میلیون نفر از دریافت یارانه نقدی می تواند رقم بزرگی را به اقتصاد کشور تزریق کرده و کمک بسیاری به دولت کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet