اربعین حسینی
1395/03/24 10:08:48
سرویس اقتصادی
جلالی مطرح کرد:

روپیه باید از معاملات نفتی حذف شود

رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی با مثبت ارزیابی کردن تصمیم بانک مرکزی مبنی بر حذف روپیه از معاملات نفت با کشور هند گفت: در شرایط پساتحریم تصمیمات اقتصادی براساس منافع حداکثری اتخاذ خواهد شد.
روپیه باید از معاملات نفتی حذف شود رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی با مثبت ارزیابی کردن تصمیم بانک مرکزی مبنی بر حذف روپیه از معاملات نفت با کشور هند گفت: در شرایط پساتحریم تصمیمات اقتصادی براساس منافع حداکثری اتخاذ خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201601101579655922.jpg روپیه,باید,از,معاملات,نفتی,حذف,شود Icana

کاظم جلالی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره لغو امتیازهای فروش نفت ایران به هند گفت: باید توجه داشت جمهوری اسلامی ایران در یک مقطعی به دلیل اعمال تحریم ها تصمیماتی در زمینه های اقتصادی اتخاذ کرده بود که امروز باید این تصمیمات بازنگری و اصلاح شوند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بخشی از تصمیمات اقتصادی کشور در زمان اعمال تحریم ها، اگرچه به زیان اقتصاد کشور بود اما به دلیل جلوگیری از زیان بیشتر، اتخاذ شد.

جلالی افزود: با توجه به اینکه در شرایط پساتحریم قرار گرفته ایم باید به مرور به لحاظ اقتصادی به وضعیت گذشته بازگردیم و تصمیمات براساس کسب منافع حداکثری در اقتصاد اتخاذ شود.

رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی افزود: تصمیم بانک مرکزی مبنی بر حذف روپیه از معاملات نفت با کشور هند از منطق اقتصادی برخوردار است به دلیل اینکه تبدیل روپیه به ارزهای مرجع برای کشور، هزینه به همراه خواهد داشت./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet