خبرگزاری خانه ملت

هفته دفاع مقدس
1395/03/23 16:19:03
سرویس سیاسی
اعزازی در واکنش به حذف عربستان از لیست سیاه:

محکومیت عربستان در مجامع جهانی به مثابه محکومیت آمریکا بود/ آمریکا حامی سرسخت عامل اجرایی خود در منطقه

نماینده مردم بناب در مجلس معتقد است آمریکا حامی عربستان سعودی به عنوان عامل اجرای سیاست‌های تررویستی این کشور در منطقه است.
محکومیت عربستان در مجامع جهانی به مثابه محکومیت آمریکا بود/ آمریکا حامی سرسخت عامل اجرایی خود در منطقه نماینده مردم بناب در مجلس معتقد است آمریکا حامی عربستان سعودی به عنوان عامل اجرای سیاست‌های تررویستی این کشور در منطقه است. https://cdn.icana.ir/d/019/49220.jpg محکومیت,عربستان,در,مجامع,جهانی,به,مثابه,محکومیت,آمریکا,بود/,آمریکا,حامی,سرسخت,عامل,اجرایی,خود,در,منطقه Icana

ضیاءالله اعزازی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت عربستان را عامل آمریکا در منطقه دانست و گفت: آمریکا از هیچ کوششی برای حفظ ابزار تروریستی خود در منطقه مضایقه نمی کند.

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: طبیعی است آمریکا از مجری سیاست های تروریستی خود در منطقه حمایت کند که حذف این کشور از لیست سیاه ناقضان حقوق کودکان نمونه ای از حمایت های پشت پرده آمریکا از آل سعود است.

وی افزود: آمریکا عربستان را به جان جهان اسلام می اندازد تا بتواند سیاست های خود در منطقه را پیش برده و بهره‌کشی هایی که مد نظر دارد از این کشور کند در حالی که این سیاست ها جواب نمی دهد و در نهایت دامن سعودی ها را نیز می گیرد.

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: عربستان سعودی همان آمریکاست صرفا ظاهر آنها با هم تفاوت دارد لذا محکوم کردن یکی از این دو کشور به مثابه محکومیت دیگری است که آمریکا مانع این کار می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet