هدر اصلی
1395/03/25 09:37:27
سرویس سیاسی
سالک در واکنش به حذف عربستان از لیست سیاه ازسوی سازمان ملل:

فروپاشی جدی در انتظار آل سعود است/ سازمان ملل از استقلال عمل در برابر قدرت‌های بین‌المللی برخوردار نیست

نماینده مردم اصفهان در مجلس با بیان اینکه رئیس سازمان ملل قدرت تصمیم‌گیری ندارد، گفت: سازمان ملل از استقلال عمل در برابر قدرت‌های بین‌المللی برخوردار نبوده و صرفا از ترس عدم ادامه روند دریافت پول از سوی عربستان اقدام به حذف این کشور از لیست سیاه کرده است.
فروپاشی جدی در انتظار آل سعود است/ سازمان ملل از استقلال عمل در برابر قدرت‌های بین‌المللی برخوردار نیست نماینده مردم اصفهان در مجلس با بیان اینکه رئیس سازمان ملل قدرت تصمیم‌گیری ندارد، گفت: سازمان ملل از استقلال عمل در برابر قدرت‌های بین‌المللی برخوردار نبوده و صرفا از ترس عدم ادامه روند دریافت پول از سوی عربستان اقدام به حذف این کشور از لیست سیاه کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/109811.jpg فروپاشی,جدی,در,انتظار,آل,سعود,است/,سازمان,ملل,از,استقلال,عمل,در,برابر,قدرت‌های,بین‌المللی,برخوردار,نیست Icana

احمد سالک در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تأکید بر اینکه سران عربستان مزدوران حلقه به گوش آمریکا و اسرائیل هستند، گفت: آل سعود عامل اجرایی نقشه های آمریکا و اسرائیل بوده و به نوعی پایگاه آنها در منطقه محسوب می شود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه هدف نهایی قدرت‌های استکباری دنیا حذف انقلاب اسلامی است، گفت: عربستانی ها به تبعیت از آمریکایی ها قصد دارند جنگ های نیابتی که از سوی داعش و تکفیری‌ها صورت می گیرد به مرزهای ایران بکشاند غافل از اینکه ایران قدرت فزاینده ای دارد که حتی بر کیلومترها آنطرف تر تأثیر گذاشته و می تواند با داعش نیز مقابله کند.

وی ادامه داد: پیش بینی می شود علیرغم حذف عربستان از لیست سیاه ناقضان حقوق کودکان فروپاشی جدی در انتظار عربستان باشد که نتیجه آن نیز به نفع جریان بیداری اسلامی در منطقه خواهد بود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در پایان به اعترافات بان کی‌مون رئیس سازمان ملل در خصوص حذف عربستان از لیست سیاه ناقضان حقوق کودکان اشاره و خاطرنشان کرد: رئیس سازمان ملل خود معترف است که به خاطر تهدیدات و احتمال عدم پرداخت پول از سوی عربستان به این سازمان، این کشور را از لیست سیاه حذف کرده لذا این موضوع حاکی از بزدلی سازمان های بین المللی است که قدرت تصمیم گیری و استقلال عمل ندارند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet