خبرگزاری خانه ملت

اربعین حسینی
1395/03/24 10:06:54
سرویس سیاسی
انصاری:

نشست مجلس و دولت در دهه سوم ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود

معاون پارلمانی رئیس جمهور، گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده به احتمال بسیار زیاد، نشست مشترک مجلس و دولت در دهه سوم ماه مبارک رمضان در پاستور برگزار خواهد شد.
نشست مجلس و دولت در دهه سوم ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود معاون پارلمانی رئیس جمهور، گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده به احتمال بسیار زیاد، نشست مشترک مجلس و دولت در دهه سوم ماه مبارک رمضان در پاستور برگزار خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/45445.jpg نشست,مجلس,و,دولت,در,دهه,سوم,ماه,مبارک,رمضان,برگزار,می‌شود Icana

مجید انصاری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از برگزاری نشست مشترک مجلس و دولت در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: این نشست به میزبانی دولت با حضور دکتر لاریجانی رئیس مجلس، دکتر روحانی رئیس جمهور، نمایندگان مجلس و وزرای دولت یازدهم در پاستور برگزار می شود.

معاون پارلمانی رئیس جمهور، ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده به احتمال بسیار زیاد، نشست مشترک مجلس و دولت در دهه سوم ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد.

وی گفت: در نشست آینده مجلس و دولت مانند دوره های گذشته، مسائل مهم کشور از جمله موضوعات اقتصادی، سیاسی و بین المللی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet