خبرگزاری خانه ملت

هفته دفاع مقدس
1395/03/24 10:09:17
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آغاز سفر وزیرخارجه ایران به نروژ؛

ظریف:ضرورت تغییر دیدگاه در حل و فصل منازعات منطقه ای

وزیر امور خارجه ایران: در سخنرانی خودم در اجلاس «اسلوفروم» ضرورت تغییر دیدگاه در حل و فصل منازعات منطقه ای را مطرح می کنم.
ظریف:ضرورت تغییر دیدگاه در حل و فصل منازعات منطقه ای وزیر امور خارجه ایران: در سخنرانی خودم در اجلاس «اسلوفروم» ضرورت تغییر دیدگاه در حل و فصل منازعات منطقه ای را مطرح می کنم. https://cdn.icana.ir/d/019/201602107793360006.jpg ظریف:ضرورت,تغییر,دیدگاه,در,حل,و,فصل,منازعات,منطقه,ای Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمدجواد ظریف به هنگام ورود به نروژ گفت: در خصوص همکاری های دو کشور در حوزه نفت و گاز، محیط زیست و مشورت های سیاسی و منطقه ای با همتای نروژی خود گفت و گو خواهد کرد.
ظریف درباره ادامه برنامه های سفر سه روزه اش در نروژ گفت: روز سه شنبه اجلاس اسلو فروم با صحبت بنده، وزیر خارجه نروژ و خانم موگرینی آغاز می شود و در سخنرانی خودم ضرورت تغییر دیدگاه برای حل و فصل منازعات منطقه ای را مطرح می کنم و در کنار آن با شرکت کنندگان گفت و گو خواهم کرد.
وزیر امور خارجه کشورمان افزود: روز چهارشنبه در ادامه ملاقات ها در حاشیه اجلاس گفت وگویی با آقای کری وزیر خارجه آمریکا درباره پیگیری تعهدات آمریکا در برجام خواهیم داشت.
ظریف که در ادامه سفرش به اروپا، چهارشنبه به آلمان سفر خواهد کرد درباره این سفر چند ساعته هم گفت: بعدازظهر چهارشنبه در برلین با آقای اشتاین مایر در خصوص روابط و موضوعات دو جانبه و منطقه ای گفتگو خواهیم کرد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ یادآور می شود، عباس عراقچی، مجید تخت روانچی، معاونان وزیر امور خارجه و همچنین جابری انصاری سخنگوی وزارت امور خارجه در این سفر ظریف را همراهی می کنند./
پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet