هفته دفاع مقدس
1395/03/24 12:32:27
سرویس صحن
وحدتی در نطق میان دستور تاکید کرد:

ضرورت تشکیل کمیته‌ای مرکب از قوای سه‌گانه برای مبارزه با مفاسد اقتصادی

نماینده بستان آباد در مجلس دهم، تشکیل کمیته‌ای مرکب از قوای سه‌گانه برای مبارزه با مفاسد اقتصادی را لازمه تحقق بخشیدن به برنامه‌های اقتصاد مقاومتی خواند.
ضرورت تشکیل کمیته‌ای مرکب از قوای سه‌گانه برای مبارزه با مفاسد اقتصادی نماینده بستان آباد در مجلس دهم، تشکیل کمیته‌ای مرکب از قوای سه‌گانه برای مبارزه با مفاسد اقتصادی را لازمه تحقق بخشیدن به برنامه‌های اقتصاد مقاومتی خواند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108702472992.jpg ضرورت,تشکیل,کمیته‌ای,مرکب,از,قوای,سه‌گانه,برای,مبارزه,با,مفاسد,اقتصادی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمد وحدتی در نشست علنی امروز دوشنبه(24 خرداد) در صحن علنی مجلس شورای اسلامی، در نطق میان دستور خود ضمن تبریک به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان، گفت: ‌پیشنهاد می‌کنم کمیته‌ای مرکب از قوای سه گانه تشکیل شود تا یک قیام انقلابی را برای مبارزه با مفاسد اقتصادی از جمله محاکمه عاملان اختلاس‌های میلیاردی و حقوق‌های چند صد میلیونی جهت تحقق بخشیدن به برنامه‌های اقتصاد مقاومتی سامان دهد و این پرونده‌ها در صف‌های طولانی قوه قضاییه قرار نگیرد.

نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع نمایندگان مجلس دهم افزود: با توجه به تاکیدات ایشان بر حفظ اقتدار مجلس و اهمیت نقش نظارتی آن که تضمین کننده سلامت اقتصادی کشور برای پایان دادن به انتظارات مردم در جهت تامین معیشت و از بین بردن بیکاری است، رسالت ما نمایندگان ایجاد همدلی، وحدت، انسجام و پرهیز از مسائل حاشیه‌ای جهت پرداختن به مشکلات اصلی جامعه است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: این انسجام و همدلی زمانی اهمیت می‌یابد که در اوضاع آشفته کنونی جهان دشمن مترصد فرصتی برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی است.

وی افزود: استکبار جهانی و ایادی منطقه‌ای آن باید بدانند که ملت بزرگ ایران در صورت مشاهده کوچکترین حرکت اشتباه از سوی آنان به فرماندهی مقام عظمای ولایت جهت دفاع از آرمان های اسلام و انقلاب و خون شهدا خود چنان تودهنی به آن ها خواهد زد که دیگر در هیچ نقطه ای از جهان لانه امنی برای خود پیدا نکنند.

وحدتی با بیان اینکه مجلس پشتیبان رئیس جمهور و هیات دولت است گفت: امیدواریم دولت در جهت حفظ اقتدار ملی،تامین معیشت مردم، ریشه کن کردن بیکاری و مفاسد اجتماعی و مبارزه با رانت خواری قدم بردارد و در این راستا برنامه زمان بندی شده وزارت‌خانه‌ها را به اطلاع مردم ونمایندگان برساند.

وی ادامه داد: از دولت می‌خواهیم میزان بدهی‌های خود را با آمار و ارقام شفاف و زمان بندی پرداخت آنها به مجلس ارائه کند.

وحدتی با بیان این که حوزه انتخابیه وی منطقه استراتژیک است و باید از نظر توسعه شهری  نمونه مثال زدنی باشد، افزود: از وزیر بهداشت می‌خواهیم از طرح تحول سلامت که متضمن آرامش فکری بیماران کم درآمد است، حمایت کند و به پروژه‌های حوزه‌ی بهداشت ودرمان و همچنین حل مشکل کمبود پزشک مقیم و متخصص و تجهیزات پزشکی  در این حوزه‌ انتخابیه توجه داشته باشد.

وی خواستار توجه به پروژه‌های حوزه‌ی راه و شهرسازی در بستان آباد شد.

وحدتی افزود: از وزیر جهاد کشاورزی می‌‌خواهیم در رابطه با سدهای آبی که ده سال از احداث آن می‌گذرد اما هنوز به بهره‌برداری نرسیده، اقدام لازم را انجام دهند و نسبت به حل مشکل آب آشامیدنی روستاییان و خرید محصولات کشاورزی برای جلوگیزی از مهاجرت کشاورزان به شهرهای بزرگ اقدام کنند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، توجه به پروژه‌های ورزشی حوزه انتخابیه خود را خواستار شد و از وزیر نفت خواست نسبت به گاز رسانی به روستاهای فاقد گاز و تجدید نظر در تعرفه گاز این منطقه سردسیر اقدام کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet