شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مجلس و دهمین انتخابات ریاست جمهوری -10

دلخوش: ‌نامزدهای ریاست جمهوری نباید توقعات مردم را بالا ببرند

سرویس سیاسی
**کاظم دلخوش گفت :‌نامزدهای ریاست جمهوری نباید توقعات مردم را بالا ببرند اما متاسفانه در این زمان روال بدی صورت گرفته است و هر کسی برای پیروزی در انتخابات متاسفانه توقعات مردم را افزایش می دهد.
سه‌شنبه 15 اردیبهشت 1388 ساعت 14:18

سید کاظم دلخوش عضو کمیسیون اقتصادی در گفتگو با خبر نگار خانه ملت در خصوص شیوه برنامه های اقتصادی کاندیداهای ریاست جمهوری گفت : به اعتقاد من  سطح مدیریتی در جامعه ما کاهش یافته است .

سخنگوی کمیسیون ویژه بررسی طرح تحول اقتصادی  اظهار داشت : اگر در سیستم اداری مشکلات رفع می شد وبرای کارهای بزرگ انسانهای مناسب و بزرگ در نظر گرفته می شد می توانستیم راحت تر در پیشبرد امور جامعه اقدام نماییم .


نماینده صومعه سرا خاطر نشان کرد: با وعده های نابجا قبح مسئله شکسته می شود و برای مردم ،‌مسئولین و مدیران مشکل ایجاد می شود.


وی تصریح کرد : اگر چارچوب اداری مناسب و درستی داشته باشیم و  اخلاقیات رارعایت کنیم می توانیم راحت تر در پیشبرد اهداف جامعه اثر گذار باشیم .


وی با تاکید بر اینکه  باید به سمتی پیش برویم که کشور هیاتی اداره نشود گفت :مسلما با برنامه ریزی صحیح  ودرست موفقیت بهتری به دست خواهیم آورد .


دلخوش تصریح کرد : توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری  در سند چشم انداز و سیاست های ابلاغی اصل 44در قانون برنامه پنجم و اصلاح الگوی مصرف باید  مورد  توجه نامزدهای ریاست جمهوری باشد .

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000