خبرگزاری خانه ملت

روز مجلس
1388/02/15 15:52:00
سرویس کمیسیون ها

جعفرزاده: صندلی‌های کمیسیون با هزینه شخصی‌ و رای اعضای خریداری شده است

**سلیمان جعفرزاده با اشاره به انتشار اخباری از سوی برخی رسانه ها درمورد نحوه خرید صندلی های کمیسیون اجتماعی گفت: از بابت جوسازی و اطلاعات نادرست برخی خبرنگاران متاسفم چرا که این صندلی‌ها با هزینه شخصی و با رای اعضای کمیسیون اجتماعی خریداری شده است.

"سلیمان جعفرزاده" رئیس کمیسیون اجتماعی در گفتگو با خبر نگار خانه ملت، اظهار داشت: اخیرا خبر‌هایی در مورد صندلی‌های کمیسیون اجتماعی منتشر شده که تنها باید بگویم از جوسازی رسانه‌ای برخی خبرنگاران متاسفم.

نماینده ماکو و چالدران در خصوص سفر خانواده اعضای کمیسیون به سوریه و لبنان نیز گفت: دعوت از کمیسیون اجتماعی از طریق نمایندگان حزب‌الله در مجلس لبنان صورت گرفت که اخبار دیدار اعضا با وزیر کارو رفاه در آن زمان موید آن است.

وی تصریح کرد: سفرخانواده اعضای کمیسیون اجتماعی به سوریه با هزینه شخصی نمایندگان صورت گرفته است.

رئیس کمیسیون اجتماعی اظهار داشت: در سفرهای داخلی و خارجی روال اینگونه است که کمیسیون باید به آن رای مثبت بدهد و این طور نیست که نظر رئیس کمیسیون به تنهایی ملاک باشد و رئیس کمیسیون تصمیمات و مصوبات کمیسیون را اجرا می‌کند و پس از این نیز اجرا خواهد کرد.

نماینده ماکو در ادامه گفت: اینگونه جوسازی‌ها نشانگر عدم تحمل عملکرد کمیسیون اجتماعی برای برخی از مخالفان است زیرا کمیسیون در سال گذشته عملکرد بسیار خوبی داشته است و برای سال جاری نیز چند تصمیم بزرگ را در برنامه کاری خود دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet