هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

پیام تبریک دبیرکل جبهه مبارزه مردمی فلسطین به دکترلاریجانی برای انتخاب ایشان به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی

سرویس هیات رئیسه
دبیرکل جبهه مبارزه مردمی فلسطین در پیامی انتخاب مجدد دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت.
سه‌شنبه 8 تیر 1395 ساعت 16:36
پیام تبریک دبیرکل جبهه مبارزه مردمی فلسطین به دکترلاریجانی برای انتخاب ایشان به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی دبیرکل جبهه مبارزه مردمی فلسطین در پیامی انتخاب مجدد دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت. http://cdn.icana.ir/d/019/49455.jpg پیام,تبریک,دبیرکل,جبهه,مبارزه,مردمی,فلسطین,به,دکترلاریجانی,برای,انتخاب,ایشان,به,عنوان,رئیس,مجلس,شورای,اسلامی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، خالد عبدالمجید، دبیرکل جبهه مبارزه مردمی فلسطین با صدور پیامی انتخاب مجدد دکتر علی لاریجانی به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است:

جناب آقای دکتر علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی ایران

با مسرت فراوان خبر انتخاب مجدد جنابعالی را به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی ایران دریافت نمودم. بدین مناسبت از طرف خود و به نمایندگی از دوستانم در فرماندهی از طرف پرسنل و رزمندگان جبهه مبارزه مردمی فلسطین، صمیمانه ترین تبریکات را حضور جنابعالی، اعضای مجلس شورای اسلامی و ملت برادر ایران تقدیم می نمایم و برای شما صحت و تندرستی روزافزون و برای مجلس محترمتان پیشرفت و موفقیت هر چه بیشتر آرزومندم.

ما در جبهه مبارزه مردمی فلسطین و همچنین ملت شریف و بزرگ فلسطین، نقش تاریخی جنابعالی را در حمایت از مبارزه ملت فلسطین و در مقابله با اشغالگر صهیونیسم به دیده افتخار می نگریم و این نقش را ارج می نهیم. حمایت ها، پشتیبانی ها، فعالیت ها و اقدامات جنابعالی تاثیر بزرگی در تقویت جهاد ملت ما علیه اشغالگر ظالم داشته است.

مجددا حضور جنابعالی و ملت وفادار ایران تبریک عرض می کنم و امیدوارم در سایه رهبری حکیمانه و شجاع انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی سید علی خامنه ای (حفظه الله) سربلند باشید./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر