fa , قوه قضاییه, فرهاد تجری پایش‌کار قضاوت موجب افزایش سلامت‌ قضایی می‌شود/ برخورداری قوه‌قضاییه از سلامت قضایی با وجود کاستی‌های مالی نایب‌ رئیس کمیسیون اصل‌نود مجلس‌ با تاکید‌ بر رصد‌ و‌ پایش کار دستگاه‌ قضایی برای تامین سلامت‌قضایی، گفت: پایش‌کار قضاوت موجب افزایش سلامت‌ قضایی می‌شود. 7/24/2016 9:46:19 AM 7/23/2016 12:08:40 PM Icana http://media.icana.ir//Image/2016/04/201604105222037679_Orig.jpg http://media.icana.ir//Image/2016/04/201604105222037679_Thum.jpg Icana
Icana.ir
پنج‌شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۵
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram
تجری مطرح کرد:

پایش‌کار قضاوت موجب افزایش سلامت‌ قضایی می‌شود/ برخورداری قوه‌قضاییه از سلامت قضایی با وجود کاستی‌های مالی

سرویس اجتماعی
نایب‌ رئیس کمیسیون اصل‌نود مجلس‌ با تاکید‌ بر رصد‌ و‌ پایش کار دستگاه‌ قضایی برای تامین سلامت‌قضایی، گفت: پایش‌کار قضاوت موجب افزایش سلامت‌ قضایی می‌شود.
یکشنبه 3 مرداد 1395 ساعت 09:46
پایش‌کار قضاوت موجب افزایش سلامت‌ قضایی می‌شود/ برخورداری قوه‌قضاییه از سلامت قضایی با وجود کاستی‌های مالی

فرهاد تجری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در خصوص سلامت دستگاه قضایی به عنوان یکی از تاکیدات مقام معظم رهبری، گفت: پایش و رصد دستگاه قضایی قبل از جذب قضات و کارکنان، حین کار و در زمان رسیدگی به امور قضایی بستر سلامت قضایی را فراهم می‌کند.

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه دستگاه قضایی از ظرفیت حفاظت، نظارت و ارزشیابی برخوردار است، افزود: دستگاه قضایی؛ دستگاهی تطهیرکننده و سالم ساز برای مجموعه نظام است از این رو انتظار است تا کمترین تخطی و تخلف را داشته باشد که خوشبختانه ایرادی به این دستگاه با وجود کاستی های مالی و نیروی انسانی وارد نیست.

تجری با تایید وجود حساسیت در برخوردهای قوه قضاییه، یادآور شد: به دلیل وجود این حساسیت‌ها دستگاه قضا توانسته فضا برای متخلفان را محدود و با نظارت دقیق بر زندگی قضات هم تمام کارهای آنها را رصد کند که این اقدامات بر سلامت احکام صادره قضایی تاثیر داشته است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه ضعفی در دستگاه قضایی وجود ندارد، گفت: کارکنان و قضات دستگاه قضا بار مسئولیتی بسیار دارند بنابراین ضروری است تا با تقویت بعد مالی قوه قضاییه، تقسیم کار و تقویت ابعاد نظارتی، تجهیزات‌ و سرمایه انسانی از بروز فساد فردی جلوگیری شود.

نایب‌ رئیس کمیسیون اصل‌نود مجلس‌ شورای اسلامی تاکید کرد: تراکم کار دستگاه قضا ایجاب می کند دولت و مجلس حمایت لازم از قوه قضاییه داشته باشند تا  کمبودها مرتفع شود./

پایان پیام

کلید واژه ها

ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

fa Icana

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خانه ملت" مجاز است

Icana.ir ۲۰۱۷ ©

Powerd By : Tasvirnet
PC